رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه گفت: ١٠٠ اصله درختچه در محوطه پایانه مرز خسروی کاشت شد. 

 

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری کرمانشاه، کامجو غلامی در خصوص اقدامات این سازمان در ایام اربعین، اظهار کرد: کاشت ١٠٠ اصله درختچه (رز مینیاتوری و نسترن سفید)، اهدا ۵۰ گلدان گل آپارتمانی آبی، ۱۰ قطعه کود حیوانی برای ایجاد فضای سبز در محوطه پایانه مرز خسروی از اقدامت این سازمان ست.

 

وی افزود: اعزام ۶ نفر نیروی کارگری فضای سبز برای انجام کاشت گل، گیاه و درختچه در پایانه مرز خسروی صورت گرفته است.

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: ۳۵ تخته بنر با ابعاد مختلف بر روی پل‌ها و بیلبوردها به نسبت موضوعات مختلف اربعینی در طول مسیر زوار و شهروندان واقع در شهر کرمانشاه نصب شد.

 

غلامی خاطرنشان کرد: نصب ۱۵ تخته بنر با موضوع اربعین در ابعاد سه در چهار در شهر کرمانشاه، ۱۰ تخته پنل با موضوع امداد زائر نصب شده و ۱۲ تخته بنر نیز در خصوص اربعین بر روی پل‌های عابر پیاده نصب شده است.

 

وی گفت: از جمله اقدامات ستاد اربعین سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه تهیه دستورالعمل سیاه پوش کردن شهر در ایام محرم و صفر بود.

 

وی افزود: تعداد ۲۵ جایگاه تهیه طرح نصب تابلوهای راهنما مسیر و جانمایی آن‌ها در سه مسیر شهری انجام شد.

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه اذعان کرد: از جمله دیگر اقدامات می‌توان به برنامه نصب المان‌های محرمی، حضور مدیرعامل و همراهان در مرز خسروی در طی چند روز به منظور هماهنگی و آماده‌سازی مسیر زائران اشاره کرد.