رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از عرضه ۵۰۰ تن انواع کالاهای اساسی در غرفه های تنظیم بازار استان کرمانشاه خبر داد.

مهندس علی چاله چاله رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خدمات ارائه شده در غرفه های تنظیم بازار استان کرمانشاه را تشریح کرد و گفت : از ۱۵ اسفندماه تا ۲۵ اسفندماه بیش از ۵۰۰ تن کالای اساسی و…در غرفه های تنظیم بازار استان توزیع شده است.

وی ضمن بر شمردن اهمیت برپایی غرفه های تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت؛ از ۱۵ اسفندماه و پس از برگزاری نمایشگاه تنظیم بازار در شهر کرمانشاه که ۱۲ روز به طول انجامید، شاهد فعالیت ۲۱ غرفه تنظیم بازار در شهرستانها و مرکز استان بوده ایم که این غرفه ها در تمامی شهرستان های استان فعال بوده و هر روزه اقلام اساسی ،گوشت گرم گاوی و گوسفندی ،میوه شب عید و تولیدات صنایع استان را به فروش می رسانند و این اقدام نقش مهمی در کنترل قیمت های کالاهای اساسی در استان داشته است.
علی چاله چاله در ادامه افزود؛ در سطح شهر کرمانشاه نیز ۸ غرفه واقع در نمایشگاه بین المللی ،پارک شرقی،کیانشهر،دولت آباد،شهرک معلم،مصوری و پردیس مشغول ارائه کالاهای اساسی و …به شهروندان هستند.
وی سپس با اشاره به نقش برپایی غرفه های تنظیم بازار و طرح های دیگر در حال اجرا در کنترل قیمت های کالاهای اساسی گفت ؛ از ابتدای اسفندماه تا به امروز بیش از ۹۰۵ تن کالای اساسی شامل برنج،شکر،روغن ،گوشت گرم و منجمد قرمز و سفید و کالاهای صنایع استان در نمایشگاه ۱۲ روزه تنظیم بازار پارک شاهد و غرفه های تنظیم بازار به شهروندان عرضه شده که از این میزان ۵۰۰ تن آن از ۱۵ اسفند در غرفه های تنظیم بازار و ۴۰۵ تن  آن نیز در نمایشگاه تنظیم بازار به شهروندان عرضه شده است .
چاله چاله در پایان گفت؛ غرفه های تنظیم بازار در سراسر استان تا پایان ماه مبارک رمضان فعال خواهند بود و اقلام اساسی و تولیدات صنایع استان را به شهروندان ارائه خواهند کرد.