شهردار کرمانشاه در بازدید از سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: باید با همه امکانات به دنبال حل مشکلات اتوبوس‌رانان و تاکسی‌رانان باشیم. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر طلوعی طی بازدید از سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه اظهار داشت: حل مشکل و […]

شهردار کرمانشاه در بازدید از سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: باید با همه امکانات به دنبال حل مشکلات اتوبوس‌رانان و تاکسی‌رانان باشیم.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر طلوعی طی بازدید از سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه اظهار داشت: حل مشکل و معضلات اتوبوس‌رانان و تاکسی‌رانان باید در اولویت قرار گیرد.

وی ضمن تشکر از مجموعه مدیریت سازمان حمل و نقل مسافر افزود: اقدامات خوبی در حوزه حمل و نقل عمومی در شهر کرمانشاه انجام گرفته ولی کافی نیست و باید تلاش‌ها در زمینه خدمت‌رسانی حداکثری به شهروندان بکار گرفته شود.

وی با اشاره به هدف مجموعه بازدیدها در مجموعه شهرداری افزود: طی بازدیدهایی که از مجموعه‌های مختلف شهرداری داریم از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار میگیریم و ضمن اولویت بندی، راهکار مناسب برای آنان اتخاذ می شود.

دکتر طلوعی در پایان افزود: مجموعه مدیران شهرداری باید با توکل به خدا و نظر به اینکه هر حرکتی با برکت از طرف خدا همراه می‌شود تمام تلاششان را برای خدمت رسانی ویژه به شهروندان و حل مشکلات رانندگان بکار گیرند.