سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ثلاث باباجانی: با در مدار بهره برداری قرار گرفتن مجدد ایستگاه پمپاژ کوزه رود بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ نفر از اهالی روستاهای بخش ازگله از آب شرب پایدار بهره مند شدند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، علی رحمانی سرپرست امور آبفا شهرستان ثلاث باباجانی ضمن بیان این خبر، گفت: خط انتقال آب مامیشان با ۲۰۰ کیلومتر طول، آب ۳۴ روستای بخش ازگله شهرستان ثلاث باباجانی با جمعیتی بالغ بر ۲ هزار و ۸۱۵ نفر را تامین می کند.

وی افزود: این خط انتقال دارای ۱۰ ایستگاه پمپاژ می باشد، که متاسفانه ایستگاه پمپاژ شماره ۲(کوزه رود) این خط دچار نقص فنی و از مدار بهره برداری خارج گردید که با همت اکیپ اجراییات این امور و همکاری مدیریت توزیع برق شهرستان ایستگاه پمپاژ کوزه رود با تعویض الکتروپمپ ۶۲ کیلو وات، تابلو برق ۱۲۵ آمپر ۶۲ کیلووات و کابل گذاری به متراژ ۶۵ متر ظرف ۲۴ ساعت تجهیز و مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت. و اهالی ۳۴ روستای منطقه از آب شرب پایدار بهره مند شدند.

رحمانی در پایان از مشترکین محترم خواست تا ضمن جدی گرفتن مسئله کمبود آب شرب در شهرستان و با فرهنگ سازی صحیح در راستای مدیریت مصرف همکاری لازم را با همکاران این امور داشته باشند.