معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از نظارت، پایش و اعمال قانون تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارتی در سطح شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری، دکتر محسن ارجمندی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از ثبت و اعمال قانون تخلفات […]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از نظارت، پایش و اعمال قانون تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارتی در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری، دکتر محسن ارجمندی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از ثبت و اعمال قانون تخلفات رانندگی سطح شهر کرمانشاه به صورت تمام وقت با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: در راستای فرهنگ‌سازی ترافیکی در شهر کرمانشاه، با همکاری خوبی که بین پلیس و شهرداری انجام گرفته پیامک ثبت تخلف به صورت لحظه‌ای برای صاحب سند ارسال می‌گردد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری افزود: این نظارت و پایش در سطح شهر توسط ۱۶ دوربین فعال و آنلاین انجام می‌گیرد و پلیس راهنمایی تخلفاتی همچون پارک دوبل، تجاوز به خط‌کشی عابر پیاده، توقف ممنوع، توقف در حریم میدان، چراغ قرمز و استفاده از تلفن همراه حین رانندگی به صورت تمام وقت مورد بررسی و اعمال قانون قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: امیدواریم کلیه اقدامات معاونت حمل و نقل ترافیک اثرگذاری مطلوب در بازدارندگی تخلفات رانندگی را داشته باشد و روز به روز کرمانشاه را شهری با تخلفات رانندگی کمتر ببینیم.