رئیس کمیته امداد شهرستان صحنه با بیان اینکه در شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان صحنه ای طبخ خواهد شد، گفت: این غذاها از سوی موکب علی ابن ابی طالب(ع) در دو آشپرخانه مهدوی طبخ و در میان نیازمندان توزیع می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه، سید […]

رئیس کمیته امداد شهرستان صحنه با بیان اینکه در شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان صحنه ای طبخ خواهد شد، گفت: این غذاها از سوی موکب علی ابن ابی طالب(ع) در دو آشپرخانه مهدوی طبخ و در میان نیازمندان توزیع می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه، سید منصور رحیمی گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون با پیوستن خیران نیک اندیش به رزمایش” همدلی برای ایران همدل” حدود هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان این شهرستان طبخ شده است.

رحیمی با بیان اینکه این نهاد برای طبخ غذای خانوارهای نیازمند براساس پروتکل های بهداشتی آشپرخانه های مهدوی دایر کرده است، عنوان کرد: هم اکنون دو آشپزخانه مهدوی در این شهرستان با کمک خیران نیک اندیش فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه با کمک موکب علی ابن ابی طالب(ع) در روز جمعه هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان و خانوارهای مددجو در شهرستان صحنه طبخ می شود، ادامه داد: این غذاها در شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در میان خانوارهای نیازمند توزیع می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان صحنه بیان کرد: این موکب برای اطعام نیازمندان در شب میلاد امام حسن(ع) بیش از ۱۰ میلیون تومان اهدا کرده است.

سید منصور رحیمی بیان کرد: امیدواریم در این ماه مبارک تمامی خانوارهای مددجو میهمان خوان کرم خیران باشند.