استاندار کرمانشاه گفت: سال گذشته ۱۹۳ واحد تولیدی راکد با رفع مشکلات احیا و هزار و ۸۰۷ نفر در آنها مشغول به کار شدند. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، «هوشنگ بازوند» یکشنبه در سومین کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سرسرای تدبیر استانداری از کسب رتبه برتر استان در زمینه […]

استاندار کرمانشاه گفت: سال گذشته ۱۹۳ واحد تولیدی راکد با رفع مشکلات احیا و هزار و ۸۰۷ نفر در آنها مشغول به کار شدند.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، «هوشنگ بازوند» یکشنبه در سومین کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سرسرای تدبیر استانداری از کسب رتبه برتر استان در زمینه احیای واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: ستاد عملکرد خوبی داشته و موفقیت کسب شده برای حمایت از واحدهای تولیدی مرهون زحمات و همراهی سیستم بانکی نیز هست که انتظار داریم این همراهی استمرار داشته باشد.

وی اظهار داشت: پیگیری مستمر و اجرای مصوبات این ستاد برای رفع مشکلات واحدهای غیرفعال از جمله تأمین نقدینگی در دستور کار ستاد قرار دارد و احیای ۱۹۳ واحد تولیدی راکد در استان کاری قابل تقدیر است و از مدیریت و مجموعه همکاران سازمان صمت نیز تشکر می کنم.

استاندار کرمانشاه به لزوم تلاش جهادی و مضاعف در سال جهش تولید برای تداوم روند توسعه و پیشرفت و کاهش نرخ بیکاری اشاره کرد و گفت: این ستاد باید بستر لازم برای جهش تولید فراهم کند و در رفع موانع تولید اهتمام و عزم جدی داشته باشند.

وی ادامه داد: در سال گذشته با تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی توانستیم سه هزار و ۶۰۰ شغل را تثبیت کنیم و ریزش نیروی کار نیز نداشته باشیم.

بازوند در خاتمه احیای واحدهای راکد تولیدی را نماد اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: برای تحقق اهداف پیش بینی شده مبنی بر افزایش اشتغالزایی، رونق و جهش تولید بر اساس اسناد توسعه ای استوار و محکم حرکت و از تمامی ظرفیت ها و امکانات استفاده خواهیم کرد.