معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه برنامه های اوقات فراغت جوانان در طول فصل تابستان را تشریح نمود. به گزارش نسیم کرمانشاه مظفر تیموری اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای غنی سازی اوقات فراغت برای جوانان استان برنامه های متعددی در دست اقدام دارد. وی […]

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه برنامه های اوقات فراغت جوانان در طول فصل تابستان را تشریح نمود.

به گزارش نسیم کرمانشاه مظفر تیموری اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در راستای غنی سازی اوقات فراغت برای جوانان استان برنامه های متعددی در دست اقدام دارد.

وی گفت: ۲۱ انجمن فعال فرهنگی و هنری در سطح استان داریم که این انجمن ها را ملزم به اجرای برنامه های مختلفی در حوزه های فرهنگی و هنری داشته باشند.

تیموری بیان داشت: برگزاری کلاس های موسیقی، عکاسی، خوشنویسی کاریکاتور، نمایش های خیابانی، آموزش انیمیشن و دیگر رشته های مختلف از جمله برنامه های این اداره کل برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان عزیز می باشد.

وی افزود؛ سعی ما بر این بوده که سینماهای سطح استان را فعال کنیم به طوری که الان سه سینمای فرهنگ، آزادی و بیستون هتل پارسیان در سطح استان فعال می باشد و امیدواریم بتوانیم سینماهایی با عنوان کانون فرهنگی و هنری مساجد را نیز فعال کنیم.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت؛ تلاش ما بر این است تا نسبت به فعال سازی سینمای امور زندان ها و سینمای صحرا نیز اقدام نماییم تا بتوانیم اوقات فراغت مناسبی را برای جوانان فراهم کنیم.

وی با بیان این که بیشتر مخاطبین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جوانان می باشند در تلاش هستیم تا برنامه های خوبی را برای اوقات فراغت جوانان ارائه نماییم.

در تابستان سال جاری به دنبال ترویج کنسرت های سنتی و محلی در سطح استان می باشیم و در تلاش هستیم تا قیمت کنسرت ها را کاهش دهیم و همچنین قصد داریم کنسرت کیهان کلهر را در محوطه تاریخی طاقبستان برگزار کنیم.