رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: ۱۰۰۰ تن سهمیه شکر تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان توزیع می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ مهندس دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه هم اندیشی خانه صنعت و معدن وهمچنین مدیران تعدادی از […]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: ۱۰۰۰ تن سهمیه شکر تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ مهندس دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه هم اندیشی خانه صنعت و معدن وهمچنین مدیران تعدادی از صنایع تولیدی قند و شکر بر لزوم همکاری این واحدها با مجموعه سازمان تاکید کرد و افزود: تشکل های خصوصی بازوان اجرایی سازمان هستند و بیشتر کارهای اجرایی که به آن ها واگذار شده، توانسته اند به نحو ممکن و شایسته انجام دهند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه افزود: خانه صنعت و معدن به عنوان یکی از تشکل های خصوصی پابه پای دستگاههای اجرای استان توانسته مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی استان را مرتفع نماید و همین امر باعث شده تا واحدهای تولیدی بتوانند مشکلات و مسائل مربوط به حوزه تولید را با صدای رسا تر بیان کنند؛ زیرا می دانند که مجموعه خانه صنعت و معدن از جنس خود آنهاست.
مهندس دارابی در ادامه تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان؛ ۱۰۰۰ تن از سهمیه شکر به استان به منظور تنظیم بازاراستان در چارچوب سیاست های کارگروه تنظیم بازار استان و به منظور جلوگیری ازشیوع کرونا این سهمیه باید به صورت بهداشتی و بسته بندی شده در اختیار مردم قرار گیرد؛ بنابراین واحدهای تولیدی که ظرفیت بسته بندی دارند باید در کوتاه ترین زمان ممکن ضمن بسته بندی شکر اختصاص یافته آن را در شبکه های توزیع تعریف شده از سویکارگروه تنظیم بازار استان ؛ توزیع نمایند.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در پایان یاد آورشد:به منظور جذب سریعتر این سهمیه؛ حواله های شکر با مهلت اعتبار یکروزه صادر می شود و واحد تولیدی موظف است در همان روز نسبت به جذب سهمیه اقدام نماید.
این خبر می افزاید: در این جلسه مقرر شد که واحد های تولیدی قند بیستون و اسلام آباد غرب بخشی از سهمیه شکر خود را در اختیار واحدهای قند ریز استان قرار دهند.
جلسه هم اندیشی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با خانه صنعت و معدن و تعدادی ازمدیران واحدهای تولیدی قند و شکرعصر امروز؛ سه شنبه ؛ دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در سالن جلسات سازمان برگزار شد.