۷ پروژه بزرگ شرکت برق منطقه ای غرب به ارزش ارزی ۱۰.۸ میلیون دلار و ریالی ۱۴۴۰ میلیاردی به‌صورت ویدیو کنفرانسی در اولین روز دهه مبارک فجر و توسط معاون وزیر نیرو در استان کردستان افتتاح می‌شود. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ ۷ پروژه بزرگ صنعت برق به ارزش ارزی ۱۰.۸ میلیون دلار و ریالی ۱۴۴۰ […]

۷ پروژه بزرگ شرکت برق منطقه ای غرب به ارزش ارزی ۱۰.۸ میلیون دلار و ریالی ۱۴۴۰ میلیاردی به‌صورت ویدیو کنفرانسی در اولین روز دهه مبارک فجر و توسط معاون وزیر نیرو در استان کردستان افتتاح می‌شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ ۷ پروژه بزرگ صنعت برق به ارزش ارزی ۱۰.۸ میلیون دلار و ریالی ۱۴۴۰ میلیاردی به‌صورت ویدیو کنفرانسی توسط معاون وزیر نیرو در استان کردستان افتتاح می‌شود.

گفتنی است این پروژه‌ها در قالب هفته سی و نهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند.

فاز اول نیروگاه مقیاس کوچک(CHP) به‌ظرفیت ۱۴ مگاوات در شهرستان مریوان، پست انتقال ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت آژوان و اتصالات خطوط آن واقع در شهرستان کامیاران، پست کامپکت فوق‌توزیع ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سرنجیانه و اتصالات خطوط آن واقع در سنندج، پست کامپکت فوق‌توزیع ۶۳ به ۲۰ کیلوولت مریوان۲ و اتصالات خطوط آن واقع در شهرستان مریوان پروژه‌هایی هستند که افتتاح می‌شوند.

شایان ذکر است نیروگاه مقیاس کوچک(CHP) بهینه نیروساز افق به ارزش ارزی ۱۰.۸ میلیون دلار توسط بخش خصوصی در شهرستان مریوان و مابقی پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۴۴۰ میلیارد ریال توسط شرکت برق منطقه‌ای غرب احداث و به بهره‌برداری خواهند رسید.