معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه تا پایان سال جاری هفت هزار و ۲۷۰ مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای رایگان برخوردار می شوند، گفت: از این تعداد تاکنون حدود سه هزار نفر مهارت های فنی لازم را کسب کرده اند. به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا طاهری، معاون […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه تا پایان سال جاری هفت هزار و ۲۷۰ مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای رایگان برخوردار می شوند، گفت: از این تعداد تاکنون حدود سه هزار نفر مهارت های فنی لازم را کسب کرده اند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: فقدان مهارت های فنی اصلی‌ترین دلیل بیکاری مددجویان است.

طاهری با بیان اینکه کاهش نرخ بیکاری و درآمدزایی در گرو ارائه مهارت های فنی و حرفه ای رایگان به جامعه مددجویی تحت حمایت است، عنوان کرد: تا پایان سال جاری هفت هزار و ۲۷۰ مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای رایگان برخوردار می شوند.

وی تصریح کرد: از این تعداد تاکنون حدود سه هزار نفر مهارت های فنی لازم را کسب کرده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه آموزش های فنی این نهاد به صورت رایگان به مددجویان متقاضی ارائه می شود، افزود: تا پایان سال جاری یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار به منظور مهارت آموزی مددجویان تحت حمایت اختصاص داده می شود.

طاهری با یادآوری اینکه در سال ۹۸ نیز هشت هزار و ۳۵۰ مددجوی کرمانشاهی مهارت های رایگان فنی و حرفه ای کسب کرده اند، تصریح کرد: آموزش های فنی و حرفه ای در سرفصل های مهارت آموزی، پایدار سازی و مقدماتی به مددجویان ارائه می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: مددجویان