مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت:در سال جاری ۶ هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه فراهم می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ محسن رخصی در جلسه شورای اداری در استانداری کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال، در سال گذشته اشتغال برای خانوارهای تحت پوشش […]

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت:در سال جاری ۶ هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه فراهم می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ محسن رخصی در جلسه شورای اداری در استانداری کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال، در سال گذشته اشتغال برای خانوارهای تحت پوشش به عنوان اولویت اول در دستور کار قرار گرفت‌.

وی گفت: کمیته امداد استان در سال گذشته رتبه برتر را در بین ۳۱ استان کشور از نظر اشتغالزایی کسب کرد که با همکاری مجموعه مسئولان استانی و تلاش های پرسنل کمیته امداد بیش از ۵ هزار طرح اشتغالزایی انجام شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه بیان داشت: برای سال جاری ۶ هزار فرصت شغلی هدف گذاری شده که بخشی از این اعتبارات به استان اختصاص داده شده است و آمادگی داریم در صورت تامین اعتبارات این مقدار را به ۱۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان برسانیم.

وی افزود: در سال جاری ۲ هزار نفر را تحت آموزش فنی و حرفه ای قرار دادیم و در صورت تامین منابع آمادگی داریم تا این مقدار را به ۵ هزار نفر افزایش دهیم.

رخصی گفت: از نظر پایداری طرح های اشتغالزایی کمیته امداد از پایداری لازم برخوردار بوده است و این هم بخاطر نظارت های صورت گرفته در این زمینه می باشد.

وی در پایان گفت: طی سال جاری علاوه بر ۶ هزار فرصت شغلی تمامی پرونده ها آماده بوده و به بانک ها تقدیم شده که امیدواریم با مساعدت استاندار پرداخت تسهیلات سرعت بیشتری بگیرد.