مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از روکش ۴۲ کیلومتر رویه نهایی آسفالت در محورهای مواصلاتی استان تا کنون خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی با اشاره به عملکرد عملیات آسفالت اجرا شده در سطح راه های استان در سال ۹۹ گفت: ۴۲ کیلومتر روکش آسفالت رویه نهایی در […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از روکش ۴۲ کیلومتر رویه نهایی آسفالت در محورهای مواصلاتی استان تا کنون خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی با اشاره به عملکرد عملیات آسفالت اجرا شده در سطح راه های استان در سال ۹۹ گفت: ۴۲ کیلومتر روکش آسفالت رویه نهایی در محور های مواصلاتی استان انجام شده است.

کرمی همچنین میزان روکش آسفالت رگلاژی انجام شده را ۹ کیلومتر عنوان کرد و افزود: ۲۰ کیلومتر لکه‌گیری آسفالت در استان انجام شده است.

وی همچنین اجرای فوگسیل را ۱۰۷ کیلومتر و روکش آسفالت راههای روستایی طرح ابرار را ۱۲ کیلومتر عنوان کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده استان کرمانشاه تصریح کرد: در زمینه چال پرکنی، لکه گیری و روکش آسفالت رگلاژی موضعی به صورت امانی از ابتدای سال تا کنون ۴۱۳ کیلومتر راه در استان بازسازی و ترمیم شده است.

این مقام مسئول کل تناژ آسفالت مصرفی امانی و پیمانی را ۶۰ هزارو ۸۴۲ تن عنوان کرد.

کرمی در پایان افزود: بر اساس گزارش عملکرد اعلامی استان های سراسر کشور از سوی سازمان راهداری از آخرین وضعیت عملکرد لکه گیری و روکش آسفالت راه های شریانی کشور(طرح سراسری ارتقای کیفی رویه راه های شریانی کشور) استان کرمانشاه در زمینه روکش حفاظتی موفق به کسب رتبه دوم کشوری شده است.