۵ پروژه بزرگ انتقال و فوق‌توزیع شرکت برق منطقه‌ای غرب در استان ایلام با اعتباری بالغ بر ۱۱۷۰ میلیارد ریال فردا سه‌شنبه ۱۸ آذرماه با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو در قالب هفته سی و یکم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می‌شود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، پروژه‌های بزرگ انتقال […]

۵ پروژه بزرگ انتقال و فوق‌توزیع شرکت برق منطقه‌ای غرب در استان ایلام با اعتباری بالغ بر ۱۱۷۰ میلیارد ریال فردا سه‌شنبه ۱۸ آذرماه با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو در قالب هفته سی و یکم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می‌شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، پروژه‌های بزرگ انتقال و فوق‌توزیع این شرکت در استان ایلام در قالب هفته سی و یکم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور ویدئوکنفرانسی دکتر “رضا اردکانیان” وزیر نیرو و مقامات محلی به بهره‌برداری می‌رسد.

گفتنی است این پروژه‌ها شامل احداث ایستگاه ۲۳۰/۲۰ کیلوولت شهدای مورموری و اتصالات مربوطه آن به‌طول ۱۰ کیلومترمدار خط ۲۳۰ کیلوولت در بخش مورموری شهرستان آبدانان، احداث خط ۶۳ کیلوولت سرآبله به لومار به‌طول ۶۲ کیلومترمدار، توسعه و بهینه‌سازی پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت ایلام، توسعه کلیدخانه پست ۱۳۲/۲۰ کیلوولت دهلران۲، تأمین تجهیزات و اجرای عملیات واریانت خطوط رانشی استان ایلام به‌طول ۲۲ کیلومترمدار خطوط ۲۳۰، ۱۳۲ و ۶۳ کیلوولت برای جبران خسارات سیل و بهره‌برداری از فاز اول نیروگاه مقیاس کوچک ایلام به‌ظرفیت ۲/۵ مگاوات است.

شایان ذکر است این پروژه‌ها در قالب هفته سی و یکم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با اعتباری بالغ بر ۱۱۷۰ میلیارد ریال به‌منظور تأمین برق مشترکان جدید، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، رفع افت ولتاژ شبکه توزیع در منطقه، ایجاد زیرساخت لازم برای توسعه کشاورزی، صنعتی و تجاری استان ایلام افتتاح می‌شوند.

بنا به این گزارش، این پروژه‌ها در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی احداث و لازم به ذکر است باتوجه به مشکلات ناشی از تحریم‌های ظالمانه و افزایش قیمت‌ها طی سال‌های اخیر، این پروژه‌ها با همت و توان فنی و مهندسی کارشناسان خدوم برق منطقه‌ای غرب با صرف حداقل هزینه‌ها و در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری می‌رسند.