مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون حدود ۵ هزار و ۵۵۲ نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان کرمانشاه صورت گرفته است. به گزارش نسیم کرمانشاه، سیروس شهبازی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اعلام این خبر، اظهار داشت: از این میزان، ۳۲۰۸ نفر ساعت آموزش ویژه مدیران و […]

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون حدود ۵ هزار و ۵۵۲ نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان کرمانشاه صورت گرفته است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، سیروس شهبازی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اعلام این خبر، اظهار داشت: از این میزان، ۳۲۰۸ نفر ساعت آموزش ویژه مدیران و کارکنان رسمی بوده که ۱۶۸۸ نفر ساعت ویژه آموزش مدیران و ۱۵۲۰ نفر ساعت ویژه آموزش کارکنان بوده است. 

وی ادامه داد: سرانه آموزش دراین مدت برای مدیران ۳۴ ساعت و برای کارکنان، ۱۷ ساعت بوده؛ همچنین در این زمان ۲۳۳۴ نفر ساعت آموزش برای کارکنان غیر رسمی که معادل ۸ ساعت سرانه می باشد، برگزار شده است.

شهبازی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: علاوه بر این، واحد HSE با همکاری واحد آموزش اقدام به برگزاری دوره های تخصصی خارج از تقویم آموزش کرده که از آن جمله می توان به دوره‌های تکنیک ارزیابی ریسک فرایندی به روش HAZOP و آشنایی با الزامات سیستم مدیریت HSE-MS اشاره کرد. 

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه اظهار داشت: واحد HSE دوره آشنایی با مجوزهای انجام کار گرم و سرد را جهت نیروهای مشاور به میزان ۱۰۸۸ نفرساعت برگزار کرده که پس از برگزاری آزمون پایان دوره، افراد دارای صلاحیت را جهت صدور مجوز معرفی کرده است. 

وی در پایان اظهار کرد: واحد آموزش در راستای تعامل صنعت با دانشگاه از ابتدای سال جاری تاکنون اقدام به جذب ۲۴ کار آموز کرده که این افراد دوره کارآموزی خود را به مدت ۴۳۶۸ ساعت در واحدهای مربوطه طی کرده‌اند.