مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در زمستان سال جاری ۴۹ اکیپ راهداری به مردم استان خدمات ارائه می دهند. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی در مراسمی که به مناسبت تکریم از فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و رانندگان استان کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت؛ در […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در زمستان سال جاری ۴۹ اکیپ راهداری به مردم استان خدمات ارائه می دهند.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی در مراسمی که به مناسبت تکریم از فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و رانندگان استان کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت؛ در یک سال گذشته ۹.۵ میلیون تن کالا در استان جابجا شده و در طی این مدت نیز بیش از ۴ میلیون مسافر جابجا شده است.

وی بیان داشت: در ایمن سازی مدارس حاشیه راه ها از نظر فیزیکی برنامه هایی انجام شده و از سال گذشته تاکنون اقدامات مفیدی در زمینه آموزش همگانی صورت گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: برای راکبین موتورسوار و عابرین پیاده نیز تمهیداتی اندیشیده شد به صورتی که توزیع اقلام آموزشی در بین اراکبین و عابرین پیاده انجام شد.

وی افزود: در یک سال گذشته درحدود ۵۳۴ کیلومتر از راه های استان لکه گیری آسفالت انجام شده و برنامه هایی نیز برای لکه گیری دیگر نقاط استان در دست اقدام می باشد.

کرمی از وجود ۸۹ نقطه حادثه خیز در استان خبر داد و افزود: طی یک سال گذشته ۵۳ نقطه حادثه خیز مرتفع گردیده و ۳۴ نقطه حادثه خیز دیگر در سال آینده مرتفع خواهد شد.

وی با بیان این که ۳۴ کیلومتر نیوجرسی در سطح محورهای مواصلاتی استان نصب شده بیان داشت: از آذر ماه سال گذشته تاکنون بیش از یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر از راه های استان خط کشی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در پایان تاکید داشت: ۴۹ اکیپ راهداری زمستانی در سطح راه های مواصلاتی استان آماده خدمت رسانی به کاربران جاده ای می باشند که در این زمینه ۳۸۵ دستگاه ماشین آلات نیز مشغول فعالیت می باشند.