دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: در سه ماه اخیر ۴۷۰ مورد تخریب و ممانعت از ساخت ساخت و ساز غیرمجاز در کرمانشاه صورت گرفته است. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ شهرام کرمی با گرامیداشت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز در دستور کار قرار گرفته بطوری که ۴۷۰ مورد […]

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: در سه ماه اخیر ۴۷۰ مورد تخریب و ممانعت از ساخت ساخت و ساز غیرمجاز در کرمانشاه صورت گرفته است.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ شهرام کرمی با گرامیداشت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز در دستور کار قرار گرفته بطوری که ۴۷۰ مورد شناسایی و از ساخت و ساز آنها ممانعت بعمل آمد و همچنین تخریب شدند.

وی بیان داشت: موضوع برخورد با افراد سودجو با حفر غیرمجاز چاه های زیرزمینی نیز در دستور کار قرار گرفت که با ۶۵ چاه عمیق و نیمه عمیق برخورد بعمل آمد.

دادستان استان کرمانشاه در بحث زندان نیز باید گفت؛ زندان مرکزی کرمانشاه در حال حاضر تمامی پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت کرده و حتی بسیار بهتر از خارج زندان اصول بهداشتی را رعایت می کنند.

وی افزود: در استان ۳۳۲ نفر شامل عفو رهبری شده و از زندان آزاد شده و ۷۶ نفر نیز بصورت مشروط از زندان آزاد شده که اگر زندانیان با آزادی مشروط مرتکب جرم جدیدی نشوند به زندان بازگردانده نمی شوند.

کرمی در مورد نزاع های خیابانی در استان اظهار داشت؛ دستگاه قضایی به شدت با این افراد برخورد قاطع خواهد کرد و سعی بر آن است تا مجازات سختی را برای اینگونه افراد در نظر بگیریم.

وی افزود: بازنشر نزاع ها و درگیری های کرمانشاه در سطح کشور هیچ سودی برای استان ندارد و باعث لطمه به وجهه استان خواهد شد و احساس امنیت در استان زیر سوال خواهد رفت.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: دادسرای استان در فروردین و اردیبهشت رتبه های دوم و سوم را در سطح کشور کسب کرده که ارتقا رتبه استان تا این اندازه جای خوشحالی دارد.