مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب اعلام کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در شرکت برق منطقه‌ای غرب کشور هشت پروژه با اعتبار بیش از 464 میلیارد تومان در استان‌های کردستان و کرمانشاه و ایلام به بهره‌برداری می‌رسد. 

 

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ علی اسدی با بیان اینکه شرکت برق منطقه ای غرب کشور سه استان کرمانشاه، ایلام و کردستان را پوشش می دهد، افزود: از هشت پروژه قابل افتتاح این شرکت در هفته دولت؛ چهار پروژه در استان کردستان و سه پروژه در استان کرمانشاه و یک پروژه در استان ایلام است.

وی در ادامه، افزایش ظرفیت پست ۶۳/۲۳۰ کیلوولت کنگاور از ۸۰ مگاولت آمپر به ۱۶۰ مگاولت آمپر با اعتبار ۱۰۵ میلیارد تومان را از جمله این پروژه ها عنوان کرد که در هفته دولت قابلیت افتتاح دارد.

اسدی همچنین یکی دیگر از پروژه های قابل افتتاح هفته دولت در استان کرمانشاه را افزایش ظرفیت پست ۲۰/۶۳ کیلوولت پاوه با اعتبار ۵۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اصلاح و بهینه سازی شبکه انتقال و فوق توزیع در تمام پست های استان با ۲۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار از دیگر برنامه شرکت برق منطقه ای غرب کشور در کرمانشاه است.

افتتاح بیش از ۲۲۳ میلیارد تومان پروژه در استان کردستان

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب کشور در ادامه از احداث خط ۶۳ کیلو ولت در ۲ مدار کامیاران – دهکانان در استان کردستان با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد.

اسدی همچنین توسعه ۲ فیلدر ۶۳ کیلو وات پست کامیاران با ۳۲ میلیارد تومان در هفته دولت را از دیگر پروژه ها اعلام کرد و افزود: سیم کشی مدار دوم خط ۶۳ کیلو وات بیجار به یاسوکند با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار از دیگر پروژه های این شرکت در هفته دولت در استان کردستان است.

وی در ادامه اصلاح و بهینه سازی شبکه انتقال و فوق توزیع استان کردستان با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار را از دیگر برنامه های در هفته دولت شرکت برق منطقه ای غرب کشور عنوان کرد.

افتتاح ۵۵ میلیارد تومان پروژه در استان ایلام

مدیرعامل برق غرب در پایان از افتتاح احداث پست سیار مهران یک در استان ایلام خبر داد و افزود: این پروژه با ظرفیت ۳۰مگاولت آمپر و با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان است که در هفته دولت به بهره بردرای می رسد.