مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از خرید و توزیع ۳ هزار جفت کفش بین دانش آموزان کم برخوردار استان کرمانشاه در قالب طرح تبرکات مهدوی خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین صالحی گفت: طرح تبرکات مهدوی از سوی سازمان اوقاف برای دومین سال متوالی با هدف ترویج فرهنگ انتظار مهدوی و ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت و بسیج عمومی و مردمی به منظور خدمت به اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار در سراسر کشور اجرا می شود.

وی افزود: زمان‌اجرای این طرح از ۱۳ رجب لغایت ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰ مصادف با نیمه شعبان خواهد بود.

مدیرکل اوقاف استان با بیان اینکه کلیه ظرفیت اجرای نیات واقفین در سال جاری در راستای خدمت رسانی به مردم کم برخوردار و آسیب دیده از بیماری کرونا بکار رفته است،‌ اظهار داشت: این اداره کل از ابتدای سال جاری که مصادف با بروز بیماری کرونا بود، با تمام توان خدمت رسانی به قشرکم برخوردار استان کرمانشاه را اولویت اصلی برنامه های خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: در طرح تبرکات مهدوی نیز ۳ هزار جفت کفش جهت دانش آموزان کم برخوردار توسط اوقاف استان تهیه و توزیع خواهد شد.

حجت الاسلام صالحی افزود: علاوه برتوزیع کفش، تهیه و توزیع بسته های معیشتی و غذایی، البسه و آجیل از دیگر خدماتی است که انجام می شود.