مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون هزار و ۴۶۵ دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: در سال تحصیلی جاری حدود سه میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه به دانشجویان مددجو در استان پرداخت شده است. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون هزار و ۴۶۵ دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: در سال تحصیلی جاری حدود سه میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه به دانشجویان مددجو در استان پرداخت شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون هزار و ۴۶۵ دانشجو در استان تحت حمایت این نهاد هستند.

رخصی با بیان اینکه این دانشجویان در موسسات آموزش عالی، دانشگاه ها و حوزه های علمیه شاغل به تحصیل هستند، افزود: در سال تحصیلی جاری حدود سه میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه به این دانشجویان مددجو پرداخت شده است.

وی ادامه داد: یک میلیارد و ۲۴۲ میلیون تومان از این کمک هزینه به صورت بلاعوض، یک میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان در قالب وام قرض الحسنه و ۲۸۹ میلیون تومان به صورت کمک موردی در اختیار دانشجویان تحت حمایت قرار گرفته است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه بخشی از کمک هزینه تحصیلی دانشجویان از محل کمک های خیران نیک اندیش تامین می شود، بیان کرد: خیران نیکوکار همچون همیشه کمک رسان دانش آموزان و دانشجویان نیازمند به منظور تحصیل رایگان باشند.