مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از واگذاری ۳۱ واحد مسکونی به خانوارهای دارای ۲ معلول این استان در هفته بهزیستی خبر داد و گفت: مراسم نمادین واگذاری این واحدها همزمان با سراسر کشور در شهر سرمست برگزار می‌شود.

دکتر «فرحناز محمدی» با بیان اینکه ۲۲ تا ۲۸ تیر هفته بهزیستی است، اظهار کرد: در این هفته برنامه‌های متنوعی در استان برگزار خواهد شد که با عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا شروع کردیم و امیداوریم در مسیر خدمتگزاری به جامعه هدف، دعای خیر شهدا همیشه همراه ما باشد.
وی با اشاره به شعار هفته بهزیستی «گام دوم انقلاب، هوشمند سازی،  محله محوری و سلامت اجتماعی در خانواده»  افزود: مراسم واگذاری واحدهای مسکونی از طریق ویدئو کنفرانس همزمان با واگذاری ۲ هزار و ۵۷ واحد مسکونی در سراسر کشور با حضور مسوولان ارشد کشوری برگزار خواهد شد.
محمدی همچنین یکی از برنامه های مهم هفته بهزیستی در استان کرمانشاه را رونمایی از سامانه رصد آسیب اجتماعی اعلام کرد و یادآور شد: برگزاری رشته‌های مختلف ورزشی ویژه معلولان را نیز در این هفته داریم.
وی از دیگر برنامه‌های هفته بهزیستی را دیدار با خانواده های جامعه هدف، برگزاری نشست‌های تخصصی، تشریح برنامه ها از طریق صدا و سیما و رسانه ها، معرفی خدمات این نهاد و همچنین برگزاری نشست خبری اعلام کرد.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از ۶۷ هزار خانوار ریزپوشش بهزیستی این استان هستند، گفت:، از این تعداد، ۳۵ هزار خانوار مستمری بگیر هستند.
۶۳۹ واحد مسکونی مددجویان زیرپوشش بهزیستی کرمانشاه واگذار شده است
محمدی تاکید کرد: بهزیستی استان کرمانشاه سال گذشته ۶۳۹ واحد مسکونی با کمک سایر ارگان ها و نهادها ساخته و به مددجویان زیرپوشش دارای فرزند معلول اهدا کرد در حالیکه ۱۳۷ واحد مسکونی تعهد داشت یعنی پنج برابر تعهد خود را اجرایی کردیم.
او همچنین از اشتغالزایی ۳۶۰ نفر از مددجویان در سال ۹۹ خبر داد و افزود: در بحث اشتغال مددجویان زیرپوشش بهزیستی علاوه بر توانمند سازی، بیشترین هدف ما تامین سلامت روح و روان و جامعه پذیر کردن این افراد است.