نماینده وزارت کشور در امور حمل و نقل زائران اربعین حسینی در مرز خسروی گفت: ۱۳۰ دستگاه اتوبوس به تدریج برای حمل و نقل زائران اربعین حسینی از قصرشیرین تا مرز خسروی به این مرز اعزام می شوند.

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، صبح امروز آیین بدرقه ۲۰ دستگاه اتوبوس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه به مرز خسروی در توقفگاه ترمینال شهید کاویانی کرمانشاه با حضور محمدرضا آمویی فرماندار، خسرو زرافشانی رئیس شورای اسلامی شهر، برومند نامداری معاون شهردار و جمعی از مسئولین شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

محمد مهدی احمدی در حاشیه این برنامه با اشاره به اینکه امسال نیز وظیفه حمل و نقل زائران اربعین حسینی از قصر شیرین تا مرز خسروی به عهده سازمان حمل و نقل مسافر و شهرداری کرمانشاه است، اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل وزارت کشور باید ۱۳۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی به مرز خسروی اعزام شوند.

وی گفت: نخستین کاروان اعزامی به مرز خسروی صبح امروز با استعداد ۲۰ دستگاه صورت گرفت و به تدریج در روزهای آتی باقی اتوبوس‌ها نیز اعزام می‌شوند.

نماینده وزارت کشور در امور حمل و نقل زائران اربعین حسینی تصریح کرد: با توجه به ۲۴ ساعته شدن مرز خسروی تمامی ناوگان حمل و نقلی از قصرشیرین تا مرز خسروی به صورت سه شیفت و ۲۴ ساعته به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می‌کنند.

احمدی در خصوص بازه زمانی خدمات‌رسانی به زائران در مرز خسروی گفت: تا اتمام برنامه زیارتی اربعین و بازگشت آخرین زائر مرز خسروی تمام ناوگان حمل و نقل در مرز خدمات رسانی می‌کنند.