‍ ‍ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از لکه‌گیری و آسفالت ۷۶۱کیلومتر از راه‌های این استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۷۶۱کیلومتر لکه گیری، روکش آسفالت رگلاژی لایه نهایی و فوگسیل به صورت پیمانی و امانی در […]

‍ ‍
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از لکه‌گیری و آسفالت ۷۶۱کیلومتر از راه‌های این استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۷۶۱کیلومتر لکه گیری، روکش آسفالت رگلاژی لایه نهایی و فوگسیل به صورت پیمانی و امانی در سطح راه‌های استان کرمانشاه انجام شده است.

وی افزود: همچنین تناژ آسفالت لکه گیری، آسفالت شانه، آسفالت رگلاژی و آسفالت لایه نهایی ۱۰۳ هزار و ۷۴۳تن بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه همچنین از اجرای ۱۰۷کیلومتر اجرای فوگسیل در سطح راه‌های استان خبر داد و بیان داشت: ۱۲کیلومتر از راه های روستایی استان در قالب طرح ملی ابرار، روکش آسفالت شده است.

وی خاطرنشان کرد: افزایش قابل توجه هزینه‌ها، مانع قابل توجهی برای اجرای روکش آسفالت در سراسر استان کرمانشاه شده است اما با وجود محدودیت‌ها، تلاش برای ارتقاءکیفیت محورهای مواصلاتی استان ادامه دارد.