به همت خیر نیک اندیش حشمت ا... عیوضی یک باب مدرسه ۹ کلاسه در شهر کرمانشاه با اعتبار یکصد و پنجاه میلیارد ریال احداث خواهد شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل نوسازی مدارس، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و خیّر مدرسه‌ساز حشمت ا… عیوضی به همراه خانواده خود تفاهم‌نامه و کلنگ ساخت مدرسه ۹ کلاسه با مشارکت خیری ۱۵۰ میلیارد ریال صورت پذیرفت.

مهندس نظری ضمن تقدیر از اقدام خیر نیک اندیش حشمت ا… عیوضی، اهمیت ساخت مدرسه را امری مهم دانست و افزود: خیرین مدرسه ساز بستر سازان علم و دانش در جامعه می باشند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در ادامه افزود: تمام خیرین عمر و وقت و علاقه دنیایی خود را کنار گذاشتند و این خدمات بزرگ را به همنوعان خود انجام دادند که قابل ستایش هستند و کار بزرگی است.

خیر نیک اندیش حشمت ا… عیوضی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت در امر مقدس مدرسه سازی عنوان داشت: این مدرسه را به نیت زنده یاد مادرم حاجیه خانم عشرت عیوضی خواهم ساخت.

شایان ذکر است این مدرسه ۹ کلاسه خیری با همت خیر مدرسه ساز حشمت ا… عیوضی و به نیت زنده یاد مادر گرامیشان حاجیه خانم عشرت عیوضی با زیر بنای ۲۰۰۰ مترمربع و اعتبار خیری ۱۵۰ میلیارد ریال و با نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه احداث خواهد شد.

  • نویسنده : محمد فرجی