مراسم کلنگ زنی ساختمان پزشکی قانونی شهرستان جوانرود از محل اعتبارات استانی و با حضور رییس کل دادگستری استان کرمانشاه ،نماینده پاوه و اورامانات درمجلس شورای اسلامی ،مدیر کل پزشکی قانونی استان و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان برگزار گردید.

کلنگ ساخت ساختمان پزشکی قانونی شهرستان جوانرود زده شد

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ صبح امروز ۲۹ اردیبهشت ماه، آیین کلنگ زنی ساختمان پزشکی قاونی شهرستان جوانرود و با حضور دکتر توسلی زاده ریس کل دادگستری استان،دکتر لهونی نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی ،دکتر سلیم خانی مدیر کل پزشکی قانونی استان و امام جمعه ،ریس دادگستری ،دادستان،فرماندار،شهردار،اعضای شورای شهر و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر خانی ضمن خیر مقدم به حاضرین ،از زحمات و مساعدت های مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و سایر مسئولین استانی و شهرستان جوانرود که نهایت همکاری و تعامل را با این پروژه داشته اند تشکر کرد.

در ادامه این مراسم دکتر لهونی نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی ،ضمن تشکر و قدرانی از زحمات دکتر خانی بابت پیگیری و جذب اعتبار لازم جهت ساخت این پروژه ، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان جهت ساخت این پروژه و ۵۰۰میلیون تومان جهت ساخت ساختمان پزشکی قانونی شهرستان روانسر که زمین آن توسط خیرین به پزشکی قانونی اهدا شده است، کمک نمود.

لازم به ذکر است اعتبار خرید زمین و ساخت ساختمان پزشکی قانونی شهرستان جوانرود از محل اعتبارات استانی تامین گردیده است و متراژ زمین به مساحت ۷۰۰ متر مربع و زیر بنای آن ۱۹۶ متر مربع که شامل بخش های اداری ، معاینات و تشریح می باشد.

در پایان دکتر خانی از کلنگ زنی ساختمان پزشکی قانونی شهرستان سرپلذهاب در روز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت خبر داد.