رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: کشاورزان در شرایط فعلی نیازمند توجه ویژه هستند.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، علی چاله چاله صبح امروز پنج‌شنبه (۱۶ آذرماه) در یادواره شهدای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه که در سالن شهید سلیمانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد: شاهد اوج ناجوانمردی و رذالت توسط رژیم صهیونیستی هستیم.

 

وی افزود: مجلس منور به نور خانواده‌های شهدا است، همواره نیازمند به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و مخصوصا در میان جوانان هستیم، باید بتوانیم تفکر و روحیه جهادی را در شرایط فعلی جامعه در سازمان جهاد کشاورزی ترویج کنیم.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه تصریح کرد: سازمان جهاد کشاورزی ۱۲۴ شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است، همچنین ۴۳۵ جانباز، ۲ هزار و ۱۴۲ رزمنده و ۱۲۳ فرزند شهید از سوی جهاد کشاورزی تقدیم به انقلاب اسلامی ایران شده‌اند که از این تعداد ۱۱۲ تغییر وضعیت برای ایثارگران انجام شده است.

 

چاله چاله بیان کرد: در طول دوران بنده اقداماتی از جمله مزین کردن نام سالن‌ها به نام شهدا، برگزاری یادبود شهدا، برگزاری یادمان در سازمان، یادواره شهدای بازی‌ دراز، غبار روبی مزار و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا انجام شده است.

 

وی ادامه داد: از خانواده‌های معظم شهدا توقع داریم که فرهنگ ایثار و شهادت را همچنان در جامعه ترویج کنند، همچنین کشاورزان در شرایط فعلی به شدت باید مورد توجه قرار بگیرند.