بانک رفاه کارگران رتبه دوم بانک ها و موسسات اعتباری از نظر شاخص فروش و رتبه نهم را در بین یکصد شرکت برتر را به خود اختصاص داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی؛ بر اساس نتایج بیست‌ و پنجمین رتبه‌بندی شرکت های برتر ایران (رتبه بندی IMI-100)، بانک رفاه کارگران رتبه ۹ در میان یکصد شرکت برتر و رتبه ۲ در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری را از نظر شاخص فروش به خود اختصاص داد.

این همایش با حضور شرکت‌های برتر ایرانی و همچنین جمعی از مسئولان کشوری، صاحبان و مدیران بنگاه‌های اقتصادی، کارآفرینان برتر، اساتید دانشگاهی در تاریخ دوشنبه ۳ بهمن ماه برگزار شد.

هدف از این همایش معرفی صد شرکت برتر کشور در سال ۱۴۰۱ (برمبنای صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰) توسط سازمان مدیریت صنعتی در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما بود که بانک رفاه کارگران به عنوان نهمین شرکت و دومین بانک برتر کشور از نظر شاخص فروش معرفی شد.

بر اساس این گزارش، این بانک با افزایش توانمندی‌ها و قابلیت‌های تخصصی خود در حوزه‌های مختلف و گسترش حمایت‌های مربوطه از تولید ملی و اشتغالزایی، جایگاه خود در بین شرکت‌ها و بانک‌های برتر کشور در سال جاری را ارتقاء بخشید.