معاون برق و انرژی وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر به جهت گذراندن موفق پیک برق تابستان ۱۴۰۲ از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه تقدیر بعمل آوردند.

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس حایری معاون برق و انرژی وزیر نیرو و همچنین مهندس کردی ریس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت توانیر به جهت گذر موفق از پیک تابستان ۱۴۰۲ و تامین برق پایدار مشترکین و همچنین کسب رضایتمندی هموطنان عزیز از خدمات مهندس مرادی مدیرعامل اینشرکت تجلیل نمودند.

 

مهندس محمد مرادی ضمن ابراز خرسندی از این موفقیت مهم و تقدیم این لوح تقدیر ارزشمند به همه همکاران خدوم صنعت برق استان کرمانشاه، در این راستا اظهار داشت: در تابستان سال جاری علیرغم افزایش بی سابقه دما و گرمای محیط شاهد کاهش مصرف برق بودیم که این کاهش مصرف نشانگر کمال همکاری هم استانی های عزیز کرمانشاهی با خادمان خود در صنعت برق می باشد.

 

وی گفت: در تابستان سال جاری حتی نسبت به سال گذشته بیش از ۳۵ درصد از مشترکین برق استان مصرف خود را کاهش دادند و از مزایای پاداش ۲۰ برابری وزارت نیرو بهره مند شدند‌ که در بین مشترکان استان برخی از مشترکین حتی تا مبلغ ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال نیز پاداش مدیریت مصرف دریافت کردند.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت: هر ساله با شروع فصل گرما در استان مصرف انرژی برق حدود ۷ درصد افزایش می یابد که در سال جاری نه تنها این مقدار افزایش پیدا نکرد بلکه یک درصد هم کاهش یافت که این مهم تا کنون در این استان بی سابقه بوده است.

 

وی ضمن تشکر از هم استانی های عزیز جهت همراهی با صنعت برق اظهار داشت: کاهش مصرف و گذر موفقیت آمیز از پیک بار تابستان گرم امسال جز با تلاش شبانه روزی همکاران خدوم صنعت برق و همکاری خوب مشترکین خانگی و اطلاع رسانی گسترده همه رسانه های استان اعم از رسانه های دیداری، شنیداری، صدا و سیما، رسانه های مکتوب و فضای مجازی میسر نمی شد.