مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه در مدیریت مصرف برق و دریافت پاداش خوش مصرفی جزو استان های پیشرو می باشد.

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس محمد مرادی اظهار داشت: مدیریت بهینه مصرف برق در فصل گرم سال یکی از نشانه های فرهنگ مصرف و همراهی با هم وطنانی است که در گرمای طاقت فرسای جنوب کشور نیازمند برق هستند.

وی گفت: مردم فهیم استان کرمانشاه با همراهی و عمل به پیام‌های مدیریت مصرف در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه برق از میزان پاداش بیشتری نسبت به دیگر استانها برخوردار شدند و یکبار دیگر ایثارگری خود نسبت به هم وطنان را ثابت کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: چهار استان کرمانشاه، آذربایجان شرقی، چهار محال بختیاری و قم در کاهش مصرف برق پیشرو بوده و مشترکین خانگی این استان ها پاداش مدیریت مصرف برق را دریافت کردند.

وی افزود: استان های قم و کرمانشاه استانهای گرمی هستند که خوشبختانه توانستند با اقدامات بسیار خوبشان در مدیریت مصرف برق، هم از میزان پاداش قابل ملاحظه ای برخوردار شوند و هم به کاهش مصرف برق و تامین برق پایدار کمک کنند.

مرادی ادامه داد: طی دو ماه اخیر ۷ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان به مشترکین خانگی کرمانشاهی پاداش اختصاص داده شد که این پاداش شامل مشترکینی می شود که نسبت به سال گذشته مصرف خود را کاهش دادند.

وی در پایان تاکید داشت: خوشبختانه همکاری بسیار خوبی را از سوی هم استانی های عزیز در کاهش مصرف برق شاهد می باشیم و تقاضا می کنیم طی روزهای آتی نیز با مدیریت مصرف برق در منازلشان صنعت برق کشور را همراهی کنند تا برق رسانی به بخشهای مختلف، به صورت پایدار انجام شود.