‍ ‍ ‍ ‍ مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: امروز از تمام ملیت های مختلف که در عراق نیز صاحب موکب هستند و در عراق برای برگزاری اربعین حسینی حضور دارند که عظمت امام حسین (ع) همگان را به سمت خود جذب کرده است. به گزارش نسیم کرمانشاه، حسن موحد پیش از ظهر […]

‍ ‍ ‍ ‍
مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: امروز از تمام ملیت های مختلف که در عراق نیز صاحب موکب هستند و در عراق برای برگزاری اربعین حسینی حضور دارند که عظمت امام حسین (ع) همگان را به سمت خود جذب کرده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، حسن موحد پیش از ظهر امروز در جسله هم اندیشی رسانه و اربعین که در محل بسیج رسانه برگزار شد؛ اظهارداشت : هیمنه پوشالی که آمریکا برای باج گرفتن خود از سایر کشورها ساخته بود .

بوسیله فرزندان انقلابی امام و شهیدان در هم شکسته شده که این قدرت بازدارندگی و مقابله انقلابی با تهدید ملهم از بسیج و هدایت های الهی ولایت و رهبری معظم انقلاب است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به توطئه عربستان سعودی ، رژیم صهیونیستی و آمریکا برعلیه پیاده روی اربعین حسینی ، جمهوری اسلامی ایران ، حزب الله ، یمن ؛ اظهارداشت : با بازگشایی مرزهای قائم و بوکمال بین عراق و سوریه توسط دو کشور تحولی عظیم و تاریخی رخ داد .

آنان با راه انداختن سناریو فتنه در عراق و بر علیه پیاده روی اربعین حسینی بار دیگر غیر قابل اعتماد بودن و شکستی دیگر در مسیر ناتوانی خود را به دنیا نشان دادند.

موحد گفت : ما باید خبرنگار حرفه ای برای پوشش اخبار در زمان وقوع بحران تربیت کنیم تا عرصه را بر رسانه های معاند تنگ شود و در یاد واره شهدای رسانه که در استان مازنداران توسط بسیج رسانه کشور برگزارشد بسیازی از مدیران و صاحبنطران عرصه رسانه به جامعیت خبر و مشارکت مردم در تولید محتوای رسانه ای و برنامه های متناسب در هر استانی تاکید داشتند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور عراق ، تصریح کرد : دشمن با طراحی سناریویی درصدد بود که با القای حمله نیروهای حشد الشعبی به مردم عراق و بزرگنمایی آن در کشتار مردم پیاده روی اربعین حسینی را تحت الشعاع قرار بدهد اما هم اکنون خیل عظیمی از جمعیت برای حضور در این پیاده روی شرکت کرده و حتی از سایر کشورهای مختلف موکب هایی دایر شده است که این می تواند سفیرانی در کشورهای خود باشند .

موحد گفت : اما با حفظ وحدت بین مردم عراق و ایران این سناریو شکست خورد و تشکل های انقلابی از مردم عراق به استقبال زائران ایرانی آمدند و این از معجزه الهی است که جمهوری اسلامی در حال فتح قله های افتخار در مقابل دشمنان یکی پس از دیگری است.

وی با بیان این مطلب در راستای هم افزایی رسانه در برابر هجمه های رسانه های معاند بنا شد موضوعات مختلف رسانه ای را در قالب کانون های همفکری با اصحاب رسانه بصورت مستمر دنبال شود ، وی افزود : لازم است که در مقابل سناریوی های دشمنان ما بدانیم در محتوا ، پیام ، گزارش و تحلیل مناسبی را تولید کنیم .

همچنین در ادامه این نشست هریک از شرکت کنندگان در جلسه به ارائه پیشنهادات و نظرات خود را در برابر همجه رسانه ای دشمن و چگونگی تولید محتوای مناسب در فضای رسانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.