به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه؛ مهندس نظری، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران و همکاران عرصه اطلاع رسانی و خبرنگاران تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم «ن […]

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه؛ مهندس نظری، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران و همکاران عرصه اطلاع رسانی و خبرنگاران تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ؛ نون، سوگند به قلم و آنچه می‌نویسند.»

به نام آنکه اندیشه و پرسش را در وجود آدمی نهاد تا از آن بال‌هایی برای تعالی و پیشرفت انسان بسازد و به راستی خبرنگاری مظهری از این‌ها است.

روز خبرنگار فرصتی برای یادآوری تلاش‌های دلسوزانه خبرنگاران خستگی ناپذیر و قدردانی از کوشش‌های  بی‌منت ایشان در راه آگاهی‌بخشی است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت سیدالشهدا (ع)، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه، خبرگزاری ها، سایت های اطلاع رسانی و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی که با قلم و بیان صریح و صادقانه و با تلاش فراوان اتفاقات حوزه مدرسه سازی را پوشش می‌دهند، تبریک گفته و سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه را از خداوند متعال خواهانم.