پیام عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران به‌مناسبت روز خبرنگار

  پرینت
شناسه خبر : 17920 | تاریخ انتشار : 17 مرداد 1400 - 20:09 |

 خبرنگار به نیکی امانتدار رسالت خطیر آگاهی‌بخشی است و به انصاف وظیفه‌ای سنگین بر عهده دارد. خبرنگار با قلم خویش آنچه را که مطالبه مردم باشد، می‌نگارد و هر کاری که فردای بهتری برای این سرزمین رقم بزند را با تمام توان انجام می‌دهد. این خبرنگار است که در سختی‌ها و گرفتاری‌های زندگی گم نمی‌شود، کم نمی‌گذارد و بازنمی‌ایستد و هرگز فراموش نمی‌کنیم چقدر خبرنگاران در راستای عمل به رسالت خود، زحمات و خطرات مختلفی را با جان و دل پذیرفته‌اند. روزهای سخت کرونایی جسارت، شرافت و شهامت خبرنگاران را بیش از پیش نشان داد و خبرنگاران که در مقابل کاستی‌ها، فساد، سختی‌ها، خطرات و… با صلابت ایستاده‌اند؛ برای اطلاع‌رسانی و خدمت به جامعه لحظه‌ای درنگ نکردند و عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، هنری، سیاسی، ورزشی و… را با پوشش خبری مدد رساندند.

روز خبرنگار فرصتی است تا گرامی بداریم، تکریم کنیم، خسته نباشید بگوییم، ارج بنهیم و تشکر کنیم از تمامی زحمات و خدمات خبرنگاران عزیز که همواره در کنار بخش خصوصی یاری‌رسان و همراه بوده‌اند. بی‌شک اگر زحمات خبرنگاران عزیز، فهیم و دلسوز نباشد، بسیاری از اقدامات نهادها و سازمان‌ها ابتر می‌ماند و این اصحاب شریف رسانه هستند که با قلم خویش، خدمات ماندگاری از خود به‌جای می‌گذارند.

ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید صارمی، قدردان زحمات تمامی خبرنگاران عزیزی نیز هستیم که دیگر در بین ما نیستند و خدمات ماندگارشان ثبت و محفوظ است. این روزها که فضای امیدبخشی بر کشور حاکم شده و دولت مردمی فعالیت خود را آغاز کرده، فرصتی است که با هم‌دلی همه در کنار هم باشیم و هر کسی با عمل به وظیفه خود برای ساختن فردای بهتر ایران عزیزمان تلاش کند که در این میان اصحاب رسانه نبض اطلاع‌رسانی را در دست دارند و زبان گویای مردم و پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند و امید است که بهترین‌ها برای ملت فهیم ایران رقم بخورد.

کیوان کاشفی
عضو هیات رئیسه اتاق ایران
و رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمانشاه

اخبار مشابه
افتتاح گاز رسانی به ۷ روستا و یک واحد تولیدی در شهرستان پاوه
بهره برداری از گاز رسانی به ۷ روستای پاوه
تعیین ١٠٠ نقطه در شهر کرمانشاه برای انجام تبلیغات محیطی انتخابات یازده اسفند  
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.