‍ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه طی پیامی روز ملی حمل و نقل را تبریک گفت. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر محسن ارجمندی ۲۶ آذر ماه مصادف با روز ملی حمل و نقل را در پیامی به شرح زیر تبریک گفت. در […]


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه طی پیامی روز ملی حمل و نقل را تبریک گفت.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر محسن ارجمندی ۲۶ آذر ماه مصادف با روز ملی حمل و نقل را در پیامی به شرح زیر تبریک گفت.

در تاریخ تحولات کشورعزیزمان، روزها و ایام سرنوشت سازی هستند که نقشی تعیین کننده در شکل‌گیری و انسجام کشور و تداوم حرکت عزتمندانه انقلاب اسلامی ایران داشته اند. ۲۶ آذر سال ۱۳۶۲ روز لبیک خالصانه فعالان عرصه حمل و نقل به فرمان پیر انقلاب حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و بسیج عمومی صنف رانندگان عزیز است که خالق صحنه های کم نظیری از فداکاری، ایثار و تلاش شبانه روزی برای اطاعت از ولی امر و امام انقلاب شدند و این روز را در تاریخ کشور و در یادها ماندگار ساختند.

بنابر وظیفه قدردانی و شکرگذاری فرصت را غنیمت شمرده و این روز مبارک را به تمامی فعالان عرصه حمل و نقل بویژه رانندگان محترم تبریک عرض کرده و از زحمات و خدمات این عزیزان بخصوص در شرایط ویژه کنونی تشکر می نمایم.

محسن ارجمندی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه