‍ در چهارمین روز از هفته دولت آیین افتتاح پلیس راه اسلام‌آباد غرب – پل‌دختر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ در چهارمین روز از هفته دولت مراسم بهره برداری از پلیس راه اسلام‌آباد غرب به پل‌دختر در شهر حمیل برگزار شد. مهندس چشمه‌خاور؛ معاون فنی و نظارت اداره […]

در چهارمین روز از هفته دولت آیین افتتاح پلیس راه اسلام‌آباد غرب – پل‌دختر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ در چهارمین روز از هفته دولت مراسم بهره برداری از پلیس راه اسلام‌آباد غرب به پل‌دختر در شهر حمیل برگزار شد.

مهندس چشمه‌خاور؛ معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در این مراسم گفت: زیربنای این پلیس راه ۶۵۰ متر است که دارای ۶۰۰ متر ساختمان اداری بوده و با اعتباری بالغ بر ۷۰میلیارد ریال ساخته و تحویل پلیس راه داده شده است.

مهندس چشمه خاور افزود: ساخت این پلیس راه در محور اسلام‌آباد غرب در استان کرمانشاه به پل‌دختر در استان لرستان با توجه به قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی و همچنین مسیر عبور زائران عتبات عالیات اهمیت بسیاری داشت.

سرهنگ سلمانی؛ جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه در این مراسم گفت: در ابتدا باید تشکر و تقدیر ویژه‌ای از مدیر و پرسنل محترم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای داشته باشم که با تلاش‌های شبانه روزی و همکاری با پلیس راه توانسته اند آمار تصادفات در استان کرمانشاه را کاهش دهند.

حیدری؛ فرماندار اسلام‌آباد غرب نیز در این مراسم گفت: بالا بردن اقتدار پلیس در تامین و ایجاد آرامش در جامعه لازم است و این نماد اقتدار نیاز به ایجاد شرایطی دارد تا بتواند امنیت هموطنان را تامین کند.

وی افزود: احداث ساختمان پلیس راه حمیل توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سبب استقرار امنیت در جاده‌ها و بالا بردن احساس امنیت و حضور به موقع پلیس راه در بین هموطنان خواهد شد.

حیدری گفت: راهداری با ساخت و نگهداری جاده‌ها و پلیس راه با تامین امنیت هموطنان و با تلاش‌های شبانه روز توانسته‌اند آمار تصادفات را کاهش دهند.