پروژه افزایش ظرفیت پست ۲۳۰.۶۳ کیلوولت از ۲.۸۰ مگاولت آمپر به ۲.۱۶۰ مگاولت آمپر برق‌آران کنگاور امروز با حضور وزیر ارتباطات به بهره‌برداری رسید.
آغاز بهره‌برداری از پروژه افزایش ظرفیت پست 230.63 کیلوولت برق‌آران کنگاور

به گزارش نسیم کرمانشاه، پروژه افزایش ظرفیت پست ۲۳۰٫۶۳ کیلوولت از ۲٫۸۰ مگاولت آمپر به ۲٫۱۶۰ مگاولت آمپر کنگاور با سرمایه‌گذاری ۲۲۰۰ میلیارد ریال امروز با حضور وزیر ارتباطات به بهره‌برداری رسید

با اجرای این پروژه ضمن افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه، با ایجاد زیرساخت تأمین برق صنایع و متقاضیان آتی منطقه کنگاور منجر به رونق اقتصادی و افزایش تولید و اشتغال خواهد شد لذا ذی‌نفعان اصلی پروژه مردم، مشترکین صنعتی و متقاضیان آتی به عنوان مصرف‌کننده نهایی خواهند بود.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در این مراسم، اظهار داشت: اگر بخواهیم در استان اقدامات اشتغال‌زا به خوبی پیش برود نیازمند زیرساخت هستیم که مهمترین آن انرژی است.

وی عنوان کرد: انرژی برق از نظر پاک بودن و اثرات کمتر زیست محیطی اهمیت بیشتری دارد و چنانچه زیرساخت‌ها فراهم شود امکان گفت‌وگو با سرمایه‌گذاران راحت‌تر است.

صحرایی با اشاره به اینکه سازندگی و بالندگی استان نیاز به جهاد عالمانه و همه‌جانبه دارد گفت: تمام افراد باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند.رضایی نماینده مردم کنگاور، صحنه و سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به پوشش ضعیف اینترنت و تلفن همراه در روستاهای این منطقه، اظهار داشت: خدمات بعد از انقلاب قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست، اما مردم انتظار پیشرفت بیشتر را دارند.