٨سایبان ایستگاه های اتوبوس در شهرکهای جنوبی کرمانشاه رنگ آمیزی و بازسازی و جانمایی شد

  پرینت
شناسه خبر : 18836 | تاریخ انتشار : 02 دی 1400 - 18:31 |
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه از رنگ آمیزی و ترمیم و جانمایی سایبان ایستگاه های اتوبوس با هدف رفاه حال شهروندان در شهرکهای جنوبی شهر کرمانشاه خبر داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر کرمانشاه، شهبازی اظهار داشت : با هدف رفاه حال شهروندان این سازمان در معابر اصلی سطح شهر، شهرک‌ها و ایستگاههای که بیشترین تجمع مسافررا دارند سایبان تعبیه نموده است.

شهبازی با بیان اینکه : شکسته شدن و نصب برچسب های تبلیغاتی بر روی بسیاری از سایبان ایستگاههای سطح شهر در معابر اصلی ضمن ایجاد هزینه‌های مضاعف برای سازمان، چهره بسیار نازیبای را بوجود آورده بود، افزود : با هدف رفاه حال شهروندان وهمچنین ارتقاء بصری سایبانها در ایستگاههای سطح شهر عملیات رنگ آمیزی، ترمیم وبازسازی آن در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه نحوه خدمات رسانی این سازمان در تیررس نگاه شهروندان قرار دارد ونقش مردم در راستای صیانت و نگهداری از اتوبوس و ایستگاهها را مهم دانست وادامه داد: انتظار می رود شهروندان در راستای حفظ اموال عمومی کمک کار این سازمان باشند.

اخبار مشابه
گردهمایی بزرگ دانشگاهیان در حمایت از دکتر عبدالرضا مصری
مهندس احمد صفری کیست که ورودش در لحظات آخر توانست‌ معادلات انتخاباتی کرمانشاه را دگرگون کند؟ مگر او چگونه با مردم رفتار کرده که از محبوبیتش کاسته نشده است؟
تاکید بر رفع موانع سرمایه‌گذاری برای احداث شهربازی کرمانشاه
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.