فرماندهی قرارگاه غرب نزاجا گفت: واکسیناسیون پرسنل ارتش کرمانشاه طی چند روز آینده آغاز می شود

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ امیر سرتیپ دوم سلیمان طاهری با تبریک روز خبرنگار و همچنین تسلیت ایام ماه محرم اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان چشمان بینا و زبان گویای مردم افسران جنگ نرم حاضر هستند که با اطلاع رسانی خود جامعه را به سمت پیشرفت و توسعه سوق می دهند.

وی افزود: امروز خبرنگاران به عنوان سربازان راستین، صبور و مقاوم این کشور در مقابل هجمه عملیات روانی دشمنان می باشند به طوری که خبرنگاری شغلی حساس و پر مشغله بوده و هر کسی این لیاقت و شایستگی را ندارد.

فرمانده قرارگاه غرب نزاجا بیان داشت: در حال حاضر نقش ارتش در جنگ تحمیلی برای نسل جوان امروز کمتر معرفی شده و حتی اردوهای کاروان های راهیان نور نیز کمتر به نقش مثبت و سازنده ارتش در جنگ پرداخته اند.

وی افزود: نیروهای ارتشی در جنگ و تمام عرصه از جمله سیل، زلزله و… به صورت فعال حضور داشته و لذا از خبرنگاران تقاضا داریم افتخارات ارتش را در تمام عرصه ها به گوش مردم برسانند.

امیر طاهری در رابطه با زلزله سرپل ذهاب نیز گفت: در زلزله ۹۶ ارتش جزو اولین نیروهایی بود که به داد زلزله زدگان رسید و اولین صدایی که به کمک زلزله زدگان شتافت صدای بالگرد های ارتش جمهوری اسلامی بود.

وی نقش رسانه ها در زلزله سرپل ذهاب را بسیار پر رنگ دانست و گفت: این کمک رسانه ها بود که کل کشور را به گونه ای برای کمک به سرپل ذهاب بسیج کردند.

فرمانده قرارگاه غرب نزاجا در پایان تاکید داشت: طی چند روز آینده واکسیناسیون ارتشی ها در استان کرمانشاه آغاز خواهد شد و سعی بر آن است تا پرسنل ارتش سریع تر در برابر ویروس کرونا واکسینه شوند.