همراهی دستگاه قضا در برگزاری همایش ملی صنعت و دانشگاه مهم ‌و تسهیل گر خواهد بود

  پرینت
شناسه خبر : 21643 | تاریخ انتشار : 06 شهریور 1401 - 16:31 |
نشست هم اندیشی همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه با رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، کیوان کاشفی، رئیس اتاق کرمانشاه در این نشست سه ویژگی ممتاز آقای توسلی زاده به عنوان راس هرم دستگاه قضایی استان را موجب تعامل ارزشمند و حل آسانتر مشکلات دانست و افزود: این ویژگی ها شامل نگاه تخصصی و حرفه‌ای به مسائل، شناخت استان و نیز تلاش برای صلح و سازش در مشکلات و دعاوی است که شایسته تقدیر می‌باشد.
وی از ایشان خواست همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه را که قرار است به میزبانی کرمانشاه برگزار شود را به حمایت معنوی و حقوقی بهرمند نمایند.
رئیس اتاق کرمانشاه با اشاره به سه ضلع اصلی برگزار کننده این همایش شامل اتاق کرمانشاه ، موسسه آموزشی پژوهشی اتاق ایران و دانشگاه مادر استان (دانشگاه رازی)، ابراز امیدواری کرد با حضور و مشارکت اساتید بنام، دانشجویان و فعالان عرصه صنعت شاهد اتفاقی مبارک و متفاوت در تعامل صنعت و دانشگاه با خروجی ماندگار باشیم.
وی حمایت سایر بخش ها از جمله استانداری ، دادگستری و سایر دستگاه‌ها را مهم ارزیابی و از کمیته علمی همایش خواست سازوکاری تعبیه گردد که ورود و مشارکت همه متخصصین در برگزاری همایش فراهم شود.

همایش برای همایش مد نظر نیست

دکتر میر محمد صادقی استاد تمام حقوق دانشگاه شهید بهشتی و رئیس موسسه آموزشی پژوهشی اتاق ایران که ریاست کمیته علمی همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه را برعهده دارد نیز در این نشست گفت: باید تلاش کنیم همایش به تقویت اعتماد متقابل صنعت و دانشگاه منجر شود.

وی تعامل بین بخش دولتی، قضایی، علمی و خصوصی را در استان مناسب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد برپایی همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه گشایش‌های جدیدی را در تقویت همکاری‌ها ایجاد نماید

دکتر میر محمد صادقی رمز موفقیت همایش را بهرمندی همزمان از دانش اساتید و دانشجویان در کنار ظرفیت تجار ، فعالان اقتصادی و کار آفرینان دانست و گفت: امیدواریم زمینه همکاری و مشارکت فعالان این بخش بیش از پیش فراهم گردد..

وی ظرفیت آقای کاشفی بعنوان یک چهره برجسته و توانمند و علاقمند به آموزش و دانش را مزید بر علت دانست و از دادگستری و شهرداری خواست با حمایت و همراهی خود در برگزاری این رویداد مهم سهیم و نقش و برجسته‌ای را ایفا کنند.
دستگاه قضایی آماده هرگونه همکاری در دانش محور نمودن حل مشکلات می‌باشد

پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری کرمانشاه نیز در دیدار با رئیس اتاق و دکتر میر محمد صادقی رئیس موسسه علمی آموزشی، پژوهشی اتاق ایران ضمن اعلام آمادگی برای هر نوع حمایت حقوقی و قضایی در دانش محور نمودن حل مشکلات اقتصادی، افزود: مسائل حوزه تجاری راهکار علمی و اقتصادی دارد که دستگاه قضا با فراهم نمودن شرایط امنیت قضایی زمینه را برای رشد و بالندگی این حوزه فراهم می کند.

وی با تشکر ازاقدامات صورت گرفته برای میزبانی اتاق کرمانشاه در برگزاری هفتمین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه، تاکید کرد: دادگستری با معرفی نماینده ذیصلاح و حضور موثر همراهی و حمایت خود را از برنامه علمی در سالی که بنام دانش بنیان نامگذاری شده است اعلام می کند.
وی برگزاری نشست ها و همایش های علمی را در حل مسائل به ویژه اشتغال و تولید موثر و مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: راهکار قضایی و ورود دستگاه قضا آخرین راهکار میباشد که آن هم تلاش خواهیم نمود در حل آنها از ظرفیت‌های فنی و تخصصی استفاده نماییم.
وی همچنین وجود موسسه آموزش، پژوهشی در اتاق ایران و قرار گرفتن دکتر میر محمد صادقی در راس این موسسه را امید بخش خواند و یادآور شد: امیدوارم زمینه بهره مندی از ظرفیت های مذکور در استان فراهم گردد.
در ادامه دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه ضمن ابراز خرسندی از میزبانی کرمانشاه در همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه، ابراز امیدواری کرد این رویداد مهم فرصتی برای توسعه استان باشد.
وی از تلاش های اتاق بازرگانی برای برپایی این همایش قدردانی کرد وگفت: امادگی داریم حمایت های لازم را برای برپایی هرچه بهتر این رویداداد مهم انجام دهیم.

اخبار مشابه
انگور یاقوتی کرمانشاه روانه بازار شد
اجرای طرح «نجما» در کرمانشاه
پیام دکتر حمیدرضا امیری بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.