فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بدانند که آرزوی تجاوز به آب‌وخاک این سرزمین را با خود به گور می‌برند. به گزارش نسیم کرمانشاه، امیر فرهاد آریانفر در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به‌عنوان سربازان وفادار ولایت چه در […]

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بدانند که آرزوی تجاوز به آب‌وخاک این سرزمین را با خود به گور می‌برند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، امیر فرهاد آریانفر در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به‌عنوان سربازان وفادار ولایت چه در ارتش، چه نیروی انتظامی و چه سپاه و بسیج همگی آماده جان‌فشانی درراه اسلام و انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به رهبری حضرت آیت اله خامنه‌ای در عالی‌ترین سطح آمادگی قرار دارند، تأکید کرد: بدون شک کوچک‌ترین اقدام دشمن علیه امنیت ملی کشور با پاسخی قاطع و دندان‌شکن از سوی جان‌نثاران ولایت در این نیروها پاسخ داده می‌شود.

امیر آریانفر تصریح کرد: اینکه رهبری می‌فرمایند اگر دشمن یک سیلی بزند ۱۰ سیلی پاسخ دریافت می‌کند سخنی کاملا صحیح و به‌جاست چراکه امروز توان دفاعی کشور در سطح بسیار مناسب و خارج از فهم و درک دشمنان قرار دارد.

مقام ارشد ارتش در غرب کشور، همچنین با تقدیر از تلاش‌ها، زحمات و رشادت‌های نیروی انتظامی درصحنه‌های مختلف، گفت: امروز پلیس به ملجأ امید مردم جامعه تبدیل‌شده و از محبوبیت بسیار بالایی میان اقشار مختلف برخوردار است.

وی امنیت موجود در استان کرمانشاه را نیز بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نمونه این امنیت آفرینی در زمان اربعین حسینی (ع) به‌خوبی مشاهده شد و همه دیدند که پلیس چگونه شبانه‌روز پای‌کار بود تا زوار بدون هیچ مشکلی در مراسم معنوی اربعین شرکت کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار پلیس را حافظ جان، مال و ناموس مردم معرفی کرد و گفت: زمانی خستگی کار از تن ما بیرون خواهد شد که لبخند رضایت را بر لبان مردم ببینیم.

سردار علی‌اکبر جاویدان با بیان اینکه نیروی انتظامی هدفی جز آسایش و امنیت برای مردم ندارد، افزود: همه کارکنان پلیس برای تحقق این مهم مخلصانه و بدون هیچ چشمداشتی در حال تلاش هستند.

وی گفت: خوشبختانه با هماهنگی خوبی که امروز میان پلیس و دستگاه‌های مختلف ازجمله دستگاه قضائی وجود دارد، مجرمان از کوچک‌ترین امنیتی برخوردار نیستند و به‌خوبی می‌دانند دیر یا زود در چنگال قانون گفتار و به سزای عملشان می‌رسند که این موضوع در استان کرمانشاه نیز به‌خوبی دیده می‌شود.