نشست مسئولان سازمان بسیج حقوق دانان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با تبریک انتصاب مهندس فردین امیری به عنوان رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز آنچه در جامعه لازم است خدمت جهادی و بی منت به مردم است، زیرا مردم ما در همه صحنه ها و فراز و نشیب های انقلاب اسلامی پای کار بوده اند و امروز هر مدیری در هر سنگری بتواند خادمی مردم را به جا آورد به نظام و انقلاب اسلامی کمک کرده است. رسول بهرامی پور در ادامه با اشاره به نقش کارشناسان رسمی دادگستری در کمک به حل مشکلات مردم و مراجعین گفت: این کانون یکی از نهادهای مرتبط با فرایند رسیدگی های کیفری و حقوقی در دستگاه قضایی است که بی شک نظرات کارشناسان رسمی دادگستری می تواند در احقاق حق و احیای عدالت موثر باشد. وی با بیان اینکه گزارشات و نظرات کارشناسان رسمی دادگستری متقن و منطبق بر واقعی تهیه شود ، ابراز امیدواری کرد که روحیه جهادی در این مجموعه بیش از پیش حاکم شود.
مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در خاتمه از اعلام آمادگی این سازمان برای همکاری های تخصصی با کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمانشاه خبر داد و افزود: امیدوار هستیم بتوانیم با تعامل بیشتر خدمات موثری به مردم عزیزمان ارائه دهیم.
در این نشست رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمانشاه در سخنانی با تقدیر از زحمات و تلاش های مجموعه سازمان بسیج حقوق دانان استان در جهت خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: این سازمان در این سال‌های اخیر منشاء خیر بوده و ما هم مفتخریم که در زمینه‌های مشترک در کنار سازمان بسیج حقوق دانان بوده ایم . مهندس فردین امیری در ادامه با اعلام آمادگی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان برای ادامه همکاری های لازم با سازمان بسیج حقوق دانان اظهار داشت: این دو مجموعه بتواند در کنار هم برای کمک به جامعه و اقشار مختلف مردم خدمات مطلوبی ارائه دهد.