نصب تابلو شرح وظایف شغلی در مناطق ۸ گانه شهرداری کرمانشاه

  پرینت
شناسه خبر : 24187 | تاریخ انتشار : 02 خرداد 1402 - 13:44 |
مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری کرمانشاه ،ارزیابی عملکرد و فرایندها ،نظام پیشنهادات ،ساختارهای سازمانی و شرح وظایف شغلی را چهار حوزه عملکردی این سازمان عنوان کرد و گفت :با هدف ارتقا کمی و کیفی خدمات ،کاهش بروکراسی اداری ،و آگاهی مراجعه کنندگان وظایف ۵۴شغل تعریف و در مناطق ۸گانه شهرداری نصب شده است .

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا مرادی افزود :شرح وظایف شغلی توسط تیم ۴نفره نوسازی و تحول اداری شهرداری کرمانشاه در مدت زمان ۷ماه تدوین و تهیه شد .

وی تصریح کرد :عموما برای اجرای شرح وظایف شغلی از مشاوران و پیمانکاران خارج سازمانی استفاده میگردد اما با هدف صرفه جویی و کمک به کاهش هزینه های شهرداری این برنامه با استفاده از ظرفیت نیروهای مستقر در حوزه نوسازی و تحول اداری آماده گردید .

مدیر کل نوسازی و تحول اداری با بیان اینکه کرمانشاه جز ده استان اول کشور است که شرح وظایف شغلی در آن انجام شده است گفت :در مرحله دوم قصد داریم شرح وظایف شغلی را در ۱۲ سازمان زیر مجموعه شهرداری کرمانشاه همچون سازمان های مدیریت پسماند ،ارامستانها ،فاوا،عمران و بازآفرینی شهری ،سیما ومنظر شهری،اتش نشانی ،میادین میوه و تره بار ،حمل و نقل مسافر ،حمل ونقل بار ،حمل ونقل ریلی ،سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی ،و سازمان فرهنگی ورزشی واجتمایی اجرایی کنیم .

رضا مرادی یادآور شد :شرح وظایف شغلی سازمان های شهرداری از خرداد ماه آغاز و تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد

وی همچنین از طراحی و آماده سازی سامانه ارزیابی عملکرد و فرایند نیروهای سازمانی خبر داد و افزود :این سامانه سه ماه دیگر به بهره برداری می‌رسد و در قالب آن فعالیت نیروها ارزیابی خواهد شد که این ارزیابی کمک میکند به ما برای معرفی کارمندان نمونه در شهرداری

رضا مرادی گفت :خوشبختانه در پیش رفت برنامه های حوزه نوسازی و تحول اداری شهرداری، دکتر نوروزی شهردار کرمانشاه و معاونت برنامه ریزی شهرداری حمایت های خوبی داشته اند .

وی افزود :همشهریان کرمانشاهی که به مناطق مختلف شهرداری مراجعه دارند میتوانند نظرات و پیشنهادات خود را درباره شرح وظایف شغلی کارکنان با کارشناسان حوزه نوسازی و تحول اداری ،مستقر در فرهنگ سرای آیت الله نجومی شهرداری کرمانشاه در میان بگذارند .

اخبار مشابه
شورای پیشگیری از وقوع جرم حوزه آب روستاهای جوانرود و ثلاث باباجانی برگزار شد
جشنواره ملی نخود در کرمانشاه آغاز به کار کرد
فوتبال محلات کرمانشاه با برگزاری رقابتهای مینی فوتبال دوباره زنده می شود/ شرکت ۲۳۰۰ تیم استان کرمانشاه در اولین دوره جام ایرانیان
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.