نصب تابلو شرح وظایف شغلی در مناطق ۸ گانه شهرداری کرمانشاه

  پرینت
شناسه خبر : 24187 | تاریخ انتشار : 02 خرداد 1402 - 13:44 |
مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری کرمانشاه ،ارزیابی عملکرد و فرایندها ،نظام پیشنهادات ،ساختارهای سازمانی و شرح وظایف شغلی را چهار حوزه عملکردی این سازمان عنوان کرد و گفت :با هدف ارتقا کمی و کیفی خدمات ،کاهش بروکراسی اداری ،و آگاهی مراجعه کنندگان وظایف ۵۴شغل تعریف و در مناطق ۸گانه شهرداری نصب شده است .

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا مرادی افزود :شرح وظایف شغلی توسط تیم ۴نفره نوسازی و تحول اداری شهرداری کرمانشاه در مدت زمان ۷ماه تدوین و تهیه شد .

وی تصریح کرد :عموما برای اجرای شرح وظایف شغلی از مشاوران و پیمانکاران خارج سازمانی استفاده میگردد اما با هدف صرفه جویی و کمک به کاهش هزینه های شهرداری این برنامه با استفاده از ظرفیت نیروهای مستقر در حوزه نوسازی و تحول اداری آماده گردید .

مدیر کل نوسازی و تحول اداری با بیان اینکه کرمانشاه جز ده استان اول کشور است که شرح وظایف شغلی در آن انجام شده است گفت :در مرحله دوم قصد داریم شرح وظایف شغلی را در ۱۲ سازمان زیر مجموعه شهرداری کرمانشاه همچون سازمان های مدیریت پسماند ،ارامستانها ،فاوا،عمران و بازآفرینی شهری ،سیما ومنظر شهری،اتش نشانی ،میادین میوه و تره بار ،حمل و نقل مسافر ،حمل ونقل بار ،حمل ونقل ریلی ،سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی ،و سازمان فرهنگی ورزشی واجتمایی اجرایی کنیم .

رضا مرادی یادآور شد :شرح وظایف شغلی سازمان های شهرداری از خرداد ماه آغاز و تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد

وی همچنین از طراحی و آماده سازی سامانه ارزیابی عملکرد و فرایند نیروهای سازمانی خبر داد و افزود :این سامانه سه ماه دیگر به بهره برداری می‌رسد و در قالب آن فعالیت نیروها ارزیابی خواهد شد که این ارزیابی کمک میکند به ما برای معرفی کارمندان نمونه در شهرداری

رضا مرادی گفت :خوشبختانه در پیش رفت برنامه های حوزه نوسازی و تحول اداری شهرداری، دکتر نوروزی شهردار کرمانشاه و معاونت برنامه ریزی شهرداری حمایت های خوبی داشته اند .

وی افزود :همشهریان کرمانشاهی که به مناطق مختلف شهرداری مراجعه دارند میتوانند نظرات و پیشنهادات خود را درباره شرح وظایف شغلی کارکنان با کارشناسان حوزه نوسازی و تحول اداری ،مستقر در فرهنگ سرای آیت الله نجومی شهرداری کرمانشاه در میان بگذارند .

اخبار مشابه
مهندس احمد صفری کیست که ورودش در لحظات آخر توانست‌ معادلات انتخاباتی کرمانشاه را دگرگون کند؟ مگر او چگونه با مردم رفتار کرده که از محبوبیتش کاسته نشده است؟
تاکید بر رفع موانع سرمایه‌گذاری برای احداث شهربازی کرمانشاه
برگزاری محفل انس با قرآن و جشن نیمه شعبان در شرکت برق منطقه‌ای غرب 
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.