نشست تخصصی اجرای طرح بورسیه شغلی در صنعت به همت و مدد اداره کل استاندارد استان کرمانشاه ، بسیج اساتید و دانشگاه رازی برگزار گردید .

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استانداردکرمانشاه نشست تخصصی اجرای طرح بورسیه شغلی در صنعت که به همت اداره کل استاندارد کرمانشاه ،بسیج اساتید استان ،دانشگاه رازی با حضور اساتید دانشگاهی و مقامات استانی و کشوری در سالن اجتماعات سیمان مدلل برگزار گردید.
حسین پور مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه در ابن جلسه با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در حوزه دانشگاه و صنعت و با اشاره به پیگیرهای مستمر در خصوص ابن موضوع بیان نمودند دانشجویان نخبه واجد شرایط که حائز رتبه های برتر کنکور هستند با عنوان و نیازمندیهای واحدهای تولیدی که به دانشگاه و استاندارد وصول شده است یک آزمون مجدد را در قالب مصاحبه با نخبه ها برگزار و در نهایت به بورسیه شغلی به استخدام درواحدهای تولیدی خواهد انجامید.
در این جلسه نیز پرفسور خدایی مشاور عالی استاندار در امور علم و فناوری نیز بیان داشتند با گسترش تحقیق و توسعه شاهد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در استان خواهیم شد که حمایت از نخبگان و دانشجویان می تواند عامل اصلی در جهت ایجاد انگیزه در حوزه علم و فناوری باشد .
از دیگر سخنرانان این نشست دکتر اکبر زاده معاون بسیج اساتید کشور و دکتر یوسفوند رئیس بسیج اساتید استان و مهندس مقصودلو مدیر کارخانه روژین تاک بودند.که به نقطه نظرات خود در این خصوص پرداختند .
در پایان از ۱۳ واحد برتر استقبال کننده این طرح نیز با لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.