کارشناس ارشد حوزه انرژی گفت: نسل جوان یک فرصت مناسب برای نسل جوان بشمار می رود به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس پیمان مرادی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه اظهار داشت: برای هر اقدامی در استان نیاز به برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داریم و بدون برنامه نمی توان […]

کارشناس ارشد حوزه انرژی گفت: نسل جوان یک فرصت مناسب برای نسل جوان بشمار می رود

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس پیمان مرادی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه اظهار داشت: برای هر اقدامی در استان نیاز به برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داریم و بدون برنامه نمی توان امور را پیش برد.

وی که در جمع اصحاب رسانه سخن می گفت متولد سال ۱۳۵۸ و زاده استان کرمانشاه و دارای مدرک کارشناسی انرژی می باشد و سابقه ۱۵ سال کار اجرایی را در کارنامه خود دارد.

کارشناس ارشد حوزه انرژی بیان داشت: یکی از بزرگترین قابلیت های استان کرمانشاه تاریخی بودن و دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که می توان با تکیه بر این عوامل بیکاری استان را تا حدودی کاهش داد.

وی افزود: بهترین شیوه اداره استان روش مشارکت مردمی می باشد به همین منظور بایستی مردم را در اداره امور سهیم کنیم و جامعه امروز ما مشارکت همگانی بخصوص در قالب انتخابات را می طلبد.

کاندیدای مجلس کرمانشاه گفت: در ۱۵ سال کار سوابق اجرایی خود همواره در حوزه های کمیته بحران به نتایج خوبی رسیدم بخصوص در موضوع زلزله سرپل ذهاب از طریق برنامه ریزی منظم و البته به عنوان یک وظیفه توانستیم خدمات مفیدی را به مناطق زلزله زده ارائه دهیم.

وی ادامه داد؛ در حال حاضر در استان کرمانشاه مشکل بودجه نداریم در عوض مشکل جذب بودجه داریم و مسئولین امر در این زمینه به خوبی عمل نکرده اند.

مرادی افزود: در بخش های مختلف بایستی جوانگرایی و نخبه گرایی صورت بگیرد و نخبه ها شناسایی و پرورش داده شوند بطوری که نسل جوان یک فرصت مناسب برای استان بشمار می رود.

وی در پایان تاکید داشت: همیشه کسانی موفق بوده اند که ایده خوبی داشته و دارای تفکر مثبتی بوده در جامعه همیشه روبه پیشرفت می باشند و امیدواریم بتوانیم در هدف و رشد تعالی استان کرمانشاه قدم برداریم.