مدیرمسئول نشریه فال و تماشا در جلسه هم اندیشی استاندار پنجشنبه ۲۵ اسفندماه در سالن شهدای دولت استانداری ضمن اعتراض به موج گرانی های غیر قابل کنترل؛ نرخ تورم اعلامی آمار ایران مبنی بر ۷۰ درصد در بهمن ماه امسال را زیر سوال بردند و گفتند: آقای استاندار تورم بیش از ۱۰۰ درصد است و این روایت مرکز آمار ایران به واقع نیست.

 

مدیر موسسه دورنمای هنر پارسی در ادامه سخنان خود گفتند: با این اوضاع اصلاً نمی دانم جایی برای تبریک سال جدید وجود دارد یا خیر… با کدام سفره؟!

در ادامه با اشاره به روز ۲۹ اسفند گفتند: جا دارد یادی کنیم از صنعت ملی شدن نفت توسط دکتر محمد مصدق اما به سفره های مردم چی می رسد.

آقای استاندار آیا شما اطلاع دارید که بیش از ۵۰ درصد خانوارها در این ایام شاید بیش از دو سال است که مزه گوشت را نچشیدند. این جای بسی تاسف دارد و انتظار است به این موارد توجه ای بفرمایید.

در ادامه خطاب به استاندار کرمانشاه دکتر صحرایی گفتند: شما با این اوضاع چه پیشنهاد و هدیه ای در آستانه سال جدید برای مردم دارید که خوشحال شوند.

آیا اطلاع دارید که درمانگاه شهرستان سرپل ذهاب نزدیک به دو ماه است که تعطیل است؟

احمدی مدیر موسسه دورنمای و هنر پارسی در ادامه با اشاره به وضعیت بد و غیرقابل قبول بهداشت و درمان در شهرستان های غربی استان کرمانشاه (سرپل ذهاب – قصرشیرین – گیلانغرب) گفتند: آیا استاندار خبر دارند که بعد از ورود ایشان تنها درمانگاه بیمارستان سرپل ذهاب نزدیک به دو ماه است که تعطیل است. مردم بایستی چکار کنند؟!

احمدی در ادامه به نارضایتی پزشکان از بی توجهی مسئولین استان پرداختند و بیان داشتند: آیا شما خبر دارید که نزدیک به یکسال است که پزشکان کارانه دریافت نکردند و این جای بسی تأسف دارد!!

مدیرمسئول فال و تماشا در ادامه نسبت به کمبود دارو در بیمارستان ها گفتند: من تحقیق میدانی داشتم و دارو سهمیه ای و تزریق قطره چکانی در بیمارستان ها بخصوص شهرستان های غربی استان کرمانشاه مشکلات بسیاری ایجاد کرده و حتی برای حداقل داروهای ساده اورژانسی بایستی به بیرون بیمارستان برای تهیه بروند.