مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از برپایی نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند صنایع کوچک و متوسط در کرمانشاه خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از فارس، بیژن کردستانی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند صنایع کوچک و متوسط کرمانشاه ۱۰ تا ۱۲ تیرماه جاری در محل دانشگاه […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از برپایی نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند صنایع کوچک و متوسط در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از فارس، بیژن کردستانی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند صنایع کوچک و متوسط کرمانشاه ۱۰ تا ۱۲ تیرماه جاری در محل دانشگاه رازی برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه ادامه داد: این رویداد استارت‌آپی تمام صنایع کوچک و متوسط استان در شاخه‌های مختلف صنایع فلزی، برق و الکترونیک، مواد غذایی، فناوری اطلاعات و … را در بر می‌گیرد.

وی یادآور شد: برگزیدگان این استارت آپ، ایده‌های خود را در قالب یک استارت‌آپ دمو که ۱۹ تیرماه برگزار می‌شود در حضور سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهند تا منجر به عقد قرارداد و تجاری‌سازی انبوه ایده‌ها شود.

کردستانی هدف از برپایی این استارت‌آپ ویکند را حمایت از ایده‌های نو در زمینه صنایع کوچک و متوسط استان و تجاری‌سازی و تولید انبوه این ایده‌ها عنوان کرد.

وی با بیان اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه پیش از این نیز استارت‌آپ‌هایی در زمینه‌های مختلف برگزار کرده، خاطرنشان کرد: خوشبختانه پس از آنکه زمینه ارائه ایده‌های برتر این استارت‌آپ‌ها در حضور سرمایه‌گذاران و در قالب جلسات بی.تو.بی (B to B) فراهم شد اکنون شاهد عقد قراردادهایی در زمینه‌های مختلف هستیم.

کردستانی نمونه این موارد را ایده یکی از جوانان در زمینه سم‌زدایی از محصولات کشاورزی اعلام کرد که منجر به عقد ۲ قرارداد سرمایه‌گذاری شده است.