شهروندان کرمانشاهی در حاشیه نمازجمعه و به مناسبت دهه مبارک فجر از خدمات میز خدمت شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در مسجد جامع کرمانشاه بهره‌مند شدند.

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس محمد مرادی مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت با حضور در محل استقرار میزخدمت در مسجد جامع به سوالات و مطالبات شهروندان از جمله نحوه محاسبه تعرفه های برق مشترکین پرمصرف، نحوه کاهش برق مصرفی و خدمات آنلاین شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه پاسخ دادند.

در ادامه، مهندس مرادی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه مبارک فجر، گفت: اعتباری بالغ بر۱۱۰ میلیارد ریال جهت افتتاح پروژه های برقرسانی و اصلاح و بهینه سازی هزینه شده است.

مهندس مرادی با اشاره به اصلاح و بهینه سازی کامل شبکه برق ۷۴ روستا در استان، تشریح کرد: شبکه برق ۷۴ روستا با حجم ۱۰۲ کیلومتر اصلاح و بهینه شبکه فشار ضعیف هوایی ، ۱۴ کیلومتر  اصلاح و بهینه شبکه فشار متوسط هوایی ، نصب و اصلاح و بهینه پست هوایی ۴۸ دستگاه ترانسفورماتور، نصب ۳۷۸ دستگاه چراغ روشنایی معابر و نصب ۱۷۸۲ اصله پایه سیمانی انجام شده است که خوشبختانه موجب بهره مندی بیش از ۵۷۵۵ مشترک از نعمت برق شده است .

وی در پایان از برقدارشدن ۶ روستای بدون برق در روزهای دهه فجر خبر داد.