شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه اکثر معابر مناطق حاشیه‌ای در شهر کرمانشاه نیاز به آسفالت دارد، گفت: مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار اولویت آسفالت در مجموعه مدیریت شهری هستند.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی، دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در بازدید از مناطق حاشیه شهر کرمانشاه اظهار داشت: از آنجا که اکثر معابر مناطق حاشیه‌ای در شهر کرمانشاه نیاز به آسفالت دارد، آسفالت معابر این مناطق به صورت ویژه در دستور کار و اولویت مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه قرار گرفته است.

وی افزود: با شروع فصل آسفالت، مجموعه عمرانی شهرداری در حوزه آسفالت معابر آغاز به کار کرده است.

شهردار کرمانشاه با اشاره به اولویت بندی معابر نیازمند آسفالت، تصریح کرد: از چند ماه قبل در مجموعه معاونت عمران شهرداری کرمانشاه تیمی کارشناسی نسبت به رصد و نیازسنجی معابر اصلی درجه یک و ۲ و همچنین معابر فرعی نموده است.

وی ادامه داد: این تیم کارشناسی با در نظر گرفتن اولویت‌های ترافیکی و ترددی در سطح شهر لیستی بر اساس اولویت تهیه کرده و در آن به تفکیک معابری که نیاز به لکه‌گیری و یا روکش آسفالت نیاز دارند بر اساس اولویت‌ها مشخص شده است.

دکتر نوروزی خاطرنشان کرد: سعی داریم در مجموعه مدیریت شهری با بازدیدهای شبانه از معابری که در حال آسفالت هستند بازدید داشته باشیم تا بر کیفیت و کمیت فعالیت آسفالت نظارت دقیقی انجام شده باشد.

شهردار کرمانشاه با تاکید بر اینکه کلانشهر کرمانشاه با توجه به بافت کوهستانی که دارد، گفت: با راه اندازی دوباره کارخانه آسفالت مجموعه شهرداری، آسفالت شیف شب را در کرمانشاه دوباره فعال کردیم تا از زمان باقی مانده در فصل آسفالت نهایت استفاده را ببریم زیرا معابر کرمانشاه نیازی فراتر از مشاهدات به آسفالت دارد.

وی تاکید کرد: همه اقدامات مجموعه مدیریت شهری در راستای رفاه و آسایش شهروندان طرح ریزی شده و باید برای این مهم همه پرسنل مجموعه بزرگ شهرداری هم پیمان باشند.