مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از ممنوعیت تردد در برخی از محورهای استان خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه فریبرز کرمی اظهار داشت: به دنبال بارش سنگین برف در استان، مشکلات بسیاری از جمله کندی تردد و ترافیک سنگین ایجاد شد اما اکنون غیر از راه های روستایی مشکلی برای تردد در محورهای مواصلاتی وجود ندارد.

وی عنوان کرد: در محور سرمیل با توجه به اینکه جاده ترانزیتی است و ترافیک بالایی دارد، متأسفانه سه تریلی حامل بار به مقصد مرزهای خروجی قیچی کردند و همین سبب ایجاد ترافیک سنگینی شد.

کرمی گفت: بعد از رفع مشکل تریلی های قیچی کرده متأسفانه با ناوگان بدون زنجیرچرخ مواجه شدیم که متوقف شده بودند و با کمک تمام دستگاه های خدمات رسان به حرکت درآمدند و تکرار این موضوع نیز ترافیک را تشدید کرد.

وی با بیان اینکه با هماهنگی پلیس راه نیوجرسی ها برداشته و دو لاین آزاد شده است افزود: از سرپل ذهاب به سمت کرندغرب و اسلام آباد غرب ممنوعیت تردد و از اسلام آبادغرب به سمت کرندغرب محدودیت و از کرند به سمت سرپل ذهاب نیز ممنوعیت اعمال شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: ناوگانی که در ترافیک گرفتار شده اند به دلیل نداشتن زنجیر چرخ به سمت کرندغرب عودت داده می شوند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه هنوز ترافیک در راه های اصلی روان نشده است و بارندگی ادامه دارد بازگشایی راه های روستایی با کندی انجام می شود.