نفرات برتر مسابقه قرائت قرآن کریم معرفی شدند. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ،همزمان با گرامیداشت هفته وحدت و خجسته میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) ،از نفرات برتر مسابقه قرائت قرآن کریم در مخابرات منطقه کرمانشاه تقدیرشد. براساس همین […]

نفرات برتر مسابقه قرائت قرآن کریم معرفی شدند.
به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ،همزمان با گرامیداشت هفته وحدت و خجسته میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) ،از نفرات برتر مسابقه قرائت قرآن کریم در مخابرات منطقه کرمانشاه تقدیرشد.
براساس همین گزارش ،دراین مراسم که بعد از اقامه نمازهای ظهر و عصر در نمازخانه ساختمان مرکزی مخابرات استان کرمانشاه برگزار شد،ابتدا حضرت حجه الاسلام و المسلمین فتح الهی نژاد ،امام جماعت مخابرات استان طی سخنانی به بیان سیره عملی و اخلاق حسنه پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و همچنین لزوم وحدت و همدلی در بین اقوام و مذاهب گوناگون دین مبین اسلام پرداخت .
درادامه این جشن معنوی ، با اهدای لوح تقدیر و جایزه ،از نفرات برتر مسابقه قرائت قرآن کریم که در بین کارکنان مخابرات استان کرمانشاه برگزار گردیده بودتجلیل شد.
گفتنی است در این مسابقه ،آقایان فرامرز بگی ،مسعود پوراحمدی و رسول دارایی به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم در رشته قرائت قرآن کریم همراه با صوت و لحن و تجوید گردیدند.