‍ ‍ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از برگزاری مسابقه مجازی «راه شهید سلیمانی»توسط پایگاه بسیج شهید زینی این شرکت خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه، محمدرضا امامی نیا در این باره اظهار داشت: مسابقه بزرگ […]

‍ ‍ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از برگزاری مسابقه مجازی «راه شهید سلیمانی»توسط پایگاه بسیج شهید زینی این شرکت خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه، محمدرضا امامی نیا در این باره اظهار داشت: مسابقه بزرگ مجازی با عنوان «راه شهید سلیمانی» توسط بسیج، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه برای عموم همشهریان عزیز برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه افزود: با توجه به در پیش بودن سالروز شهادت سردار دلها و نماد مقاومت و مبارزه با تروریسم و تفکر الحادی، شهید حاج قاسم سلیمانی و ضرورت تبیین مفهوم مقاومت در گفتمان اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره این سردار پرافتخار، بسیج و روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه در نظر دارد نسبت به برگزاری مسابقه مطالعه وصیت نامه سیاسی الهی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی اقدام نماید.

امامی نیا با بیان اینکه شناخت اهداف و آرمان های شهدای اسلام و انقلاب و ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه از مهم ترین اهداف برگزاری این مسابقه است، افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نماد تفکر بسیجی در جامعه است که باید با تبیین مؤلفه ها و شاخصه های مکتب آن شهید والامقام فرهنگ بسیجی و روحیه انقلابی را در جامعه نهادینه کرد.

وی ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند پس از مطالعه وصیت نامه شهید سلیمانی جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود سوالات مسابقه به سایت شرکت پالایش نفت کرمانشاه به ادرس زیر www.korc.ir مراجعه نمایند.

امامی نیا خاطرنشان کرد:
ضمنا به ۱۰۰ نفر از برگزیدگان این مسابقه با قید قرعه کارت هدیه ۲ میلیون ریالی اهدا میگردد.

گفتنی است؛ اسامی برندگان متعاقبا از طریق سایت شرکت پالایش نفت کرمانشاه و تماس تلفنی اعلام می گردد.